Як заробити монетки в мур клубі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

В даний час інтернет заповнений різноманітними сайтами знайомств і розрахованими на багато чатами. Причому частина з них орієнтована не тільки на спілкування користувачів один з одним, але і на розвагах, іграх і просто на приємне проведення часу. Одним з таких сайтів як раз і є онлайн чат «Мур Клуб».

Інструкція:
1. «Мур Клуб» - це російськомовний молодіжний чат, широко поширений в мережі. Його «головною рушійною силою» є пупси (карапузики), яких користувачі створюють при реєстрації на сайті та за допомогою яких знайомляться і спілкуються один з одним. Однак крім веб-чату сайт знайомств «Мур Клуб» також оснащений елементами онлайн ігри, суть якої полягає в управлінні створеними персонажами, отриманні зарплати, представленої у вигляді монет, покупці одягу, їжі і, звичайно ж, налагодженні відносин один з одним. Таким чином, безперечною перевагою чату «Мур Клуб» є вдале поєднання зручного веб-чату, захоплюючій онлайн ігри і привабливих елементів флеш-анімації.

6. Основною формою грошей у чаті «Мур Клуб» є монети (монетки), з яких якраз і складається зарплата карапузів. Отримати їх можна кількома способами, які розділяються на дві великі групи: безкоштовні і платні відповідно.

3. Для того щоб заробити монети безкоштовним способом, достатньо просто-напросто зайти в «Магазин» і натиснути на кнопку «Зарплата». Кількість нарахованих монет в даному випадку буде визначатися часом вашого перебування на сайті. Крім того, натискати на кнопку «Зарплата» можна коли завгодно і скільки завгодно разів, хоч через кожні 5 хвилин. Іншим безкоштовним способом заробляння монет є продаж речей і їжі вашого пупса.

4. І, нарешті, третім варіантом збільшення зарплати є запрошення до чату «Мур Клуб» друзів і знайомих, які зареєструються за вашою посиланням і поповнять свій рахунок одним з платних методів. Тепер настав час сказати кілька слів і про них.

5. Щоб поповнити рахунок свого пупса, вам знадобитися знову зайти в «Магазин» і перейти по розташованої в нижньому лівому кутку посиланням «Як отримати монетки?». У вікні під написом «Спосіб швидкого збагачення № 1» з випадаючого списку виберіть спочатку країну, в якій ви проживаєте, а потім мобільного оператора, послугами якого ви користуєтеся. Після цього вирішите, яка кількість монет ви б хотіли отримати, і відправте смс з текстом на вказаний номер. Протягом декількох хвилин вам прийде код, який потрібно буде ввести в спеціальне поле на сторінці активації.

6. Також на сайті «Мур Клуб» монети можна отримати шляхом оплати через термінали ОСМП. Для цього на терміналі ОСМП здійсните наступну послідовність дій: «Оплата послуг» -> «Інші послуги» -> «Соціальні мережі» -> Murclub.ru. Тепер перед вами з'явиться вікно, в якому вам буде потрібно ввести номер свого паспорта в «Мур Клубі», після чого можете сміливо відправляти в термінал необхідну суму грошей. Слід зауважити, що вартість 1 монети через термінали ОСМП становить 20 копійок. Тобто за 20 рублів на рахунок нараховується 100 монет, а за 100 рублів - 500 монет і т.д....

Відповідь на запитання: Як заробити монетки в мур клубі