Як зберегти пошту при перевстановлення

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

При перевстановлення операційної системи втрачаються багато дані, що використовуються різними програмами. У багатьох поштових клієнтах передбачена функція експорту листування для подальшого відновлення доступу до неї після перевстановлення.

Вам знадобиться:
- Поштовий клієнт;
- Конвертер.

Інструкція:
1. Якщо вам необхідно зберегти листування по електронній пошті при перевстановлення операційної системи, скористайтеся функцією експорту. Для цього запустіть ваш поштовий клієнт і перейдіть до меню вхідних повідомлень вашої скриньки, попередньо авторизувавшись в використовуваної вами програмі. Виділіть всі листи, які ви хочете зберегти для подальшого експорту їх в заново встановлену програму.

7. Знайдіть панель інструментів поштового клієнта і знайдіть у ній меню експорту повідомлень електронної пошти. Після цього ваші повідомлення необхідно зберегти у файл на знімному диску, підключеному до вашого комп'ютера, або на будь-який інший накопичувач, який не буде відформатований у ході переустановлення операційної системи.

3. Повторіть дану операцію для решти папок вашого поштового клієнта. Якщо ви не впевнені, що в категорії сумнівних листів знаходиться тільки спам, зробіть також і її резервну копію. Також збережіть переписку в файл на той же диск, після чого закрийте програму і перейдіть до перевстановлення операційної системи.

4. Після установки Windows на ваш комп'ютер встановіть також ваш поштовий клієнт, який ви використовували раніше для обміну електронними повідомленнями. Перейдіть до меню імпорту повідомлень з меню інструментів і виберіть збережені вами файли листування на підключеному до вашого комп'ютера диску. Ваші старі повідомлення будуть зберігатися в тих же розділах, що й раніше, або в меню архівів, в Залежно від використовуваної вами програми.

5. Відносно експорту поштових повідомлень в інші клієнти переконайтеся, що розширення файлу повідомлень підтримується даним програмним забезпеченням, в іншому випадку дані не будуть прочитані. Тут вам знадобляться різні програми-конвертери. Скористайтеся також даною інструкцією при перевстановлення поштового клієнта на вашому комп'ютері. Зверніть увагу, що багато програм підтримують режим переустановки без втрати користувальницьких даних....

Відповідь на запитання: Як зберегти пошту при перевстановлення