Як зареєструвати нову пошту

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Інтернет-користувачеві не обійтися без власної адреси електронної пошти. Краще навіть, якщо їх буде декілька - один для основної листування і ще один-два додаткових. Безкоштовних поштових сервісів, на яких ви можете створити свою поштову скриньку, існує багато. Реєстрація на на них відбувається за одним і тим же принципом і не складе труднощів навіть для новачків в інтернеті. Подивіться, як це робиться на прикладі«Рамблер-Пошти».

Інструкція:
1. Зайдіть на головну сторінку «Рамблера» http://www.rambler.ru/ або на сторінку входу в «Рамблер-Пошту» http://mail.rambler.ru/ і натисніть на кнопку «Завести пошту на Рамблері».

6. Введіть свої ім'я та прізвище в рядки відкрилася форми. Якщо ви не можете самостійно придумати логін для свого ящика, почекайте якийсь час - система запропонує вам вільні варіанти. Якщо власний варіант у вас є, але він зайнятий, спробуйте змінити домен у випадаючому списку. Цілком можливо, що на іншому домені ваш варіант виявиться вільний. Після того, як підберете відповідний логін, натисніть на кнопку «Далі».

3. Придумайте пароль для входу в поштову скриньку. Намагайтеся вибирати пароль досить складний, але не перестарайтеся, інакше ви самі не зможете правильно його запам'ятати.

4. Вибрати контрольне питання і введіть відповідь на нього. Якщо жоден з питань вам не сподобався, встановіть свій власний. Не встановлюйте питання, відповідь на який добре знають ваші знайомі, або вводите відповідь в такій формі, яка буде зрозуміла тільки вам. Наприклад, із застосуванням зменшувально-пестливих суфіксів. Або застосовуйте заголовні букви в центрі слова - правильність відповіді залежить від регістра. Гранично уважно вводьте відповідь на контрольне запитання. Якщо ви випадково допустите опечатку, відновити доступ до проектів «Рамблера» вам потім буде складно.

5. Вкажіть альтернативний адресу електронної пошти та дату свого народження - ці дані також вам знадобляться, якщо ви забудете пароль до своєї поштової скриньки. Вкажіть свою стать. Введіть символи перевірочного коду. Натисніть на кнопку «Зареєструватися».

6. Ознайомтеся зі своєю реєстраційною інформацією, яка з'явиться на сторінці, що відкрилася. Можете про всяк випадок роздрукувати ці дані або зберегти їх у файл - для цього на сторінці праворуч передбачені спеціальні посилання.

7. Натисніть на кнопку «Перейти в Рамблер-Пошту» - ви потрапите в свою поштову скриньку. Все, можете їм користуватися....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати нову пошту