Як зареєструвати електронний ящик

Posted by Admin on 9-07-2013, 07:43 in Інтернет

Вже давно мало хто користується послугами звичайної пошти, щоб вступити з кимось в переписку. В основному роблять це через інтернет. Він дозволяє миттєво відправляти не тільки сам лист, але і прикріплені до нього файли з фотографіями або документами. Щоб скористатися цими можливостями, необхідно спочатку зареєструвати електронну скриньку.

Вам знадобиться:
-Комп'ютер;
-Доступ в інтернет.

Інструкція:
1. Практично на всіх сайтах, які надають таку послугу, як електронну поштову скриньку, процедура його реєстрації стандартна. Зайдіть на портал, ввівши в командному рядку браузера його адресу в мережі. Потрапите спочатку на головну сторінку. Знайдіть вкладку «Пошта». Зазвичай вона знаходиться зліва і її легко можна побачити. Знайшли? Натисніть на неї. Потім вибирайте кнопку «Реєстрація у пошті» і також клікніть на неї, мишею навівши курсор.

2. Після цих маніпуляцій повинна відкритися власне форма для реєстрації. Заповніть порожні поля. Ті, що відзначені зірочкою, зазвичай обов'язкові для заповнення. Отже, вкажіть ваше справжнє ім'я та прізвище, вік, Стать, рідне місто.

3. Далі необхідно придумати назву або адресу своєї електронної скриньки в інтернеті. Це може бути, наприклад, ваше прізвище, ініціали або навіть прізвисько, яке батьки дають в дитинстві. Як правило, воно смішне і легко запам'ятовується. Загалом, в якості адреси може бути все, що завгодно. Головне - оригінальність.

4. Якщо на розум так нічого і не прийшло, не турбуйтеся. На деяких сайтах є система, яка підбирає логіни автоматично. Правда, вони не завжди зручні для читання, але спробувати все ж варто. Знайдіть таку вкладку і клікніть на неї. Потім за такою ж системою придумайте пароль для своєї пошти. Він повинен складатися не менше ніж з шести символів і також не бути банальним. Інакше ваш ящик легко зламають і будуть розсилати з нього спам усім, хто знаходиться в адресному списку. Так що краще захиститися відразу.

5. Пароль необхідно повторити ще раз в поле нижче і придумати каверзне запитання на той випадок, якщо запамятуете заповітні символи. Робиться це для можливості швидкого відновлення. Ось і все. Натисніть кнопку «Зареєструватися» і через деякий час можете відправити свій перший лист з нового електронного ящика....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати електронний ящик