Як зареєструвати поштову скриньку

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Наше життя немислима без сучасних засобів обміну електронними листами. І з кожним днем кількість власників електронних поштових скриньок зростає. Якщо ви ще не в їх рядах - ласкаво просимо! Як зареєструвати свій власний поштовий ящик?

Інструкція:
1. Перш за все, вирішите на якому сайті буде розташовуватися ваш поштову скриньку.
Існують довгостроково живуть, стабільні і потужні поштові сервіси. Серед них Mail.ru, Яндекс. Сервіс Mail.ru позиціонує себе як національна поштова служба. І вони по праву можуть себе так називати. Мільйони користувачів по всьому світу зареєстрували поштові скриньки на Mail.ru і успішно користуються благами електронної пошти.

2. Реєстрація поштової скриньки досить проста. Необхідно на сайті Mail.ru в полі «Пошта» натиснути на посилання «Реєстрація у пошті».
На сторінці, заповніть зазначені поля. Система попросить вас вказати справжні ім'я та прізвище, але вирішувати вам.
Поля, не обов'язкові до заповнення мають коментар «не обов'язково», і ви можете їх не заповнювати.

3. У полі «Поштова скринька» введіть назву вашого майбутнього поштової скриньки. Якщо адреса з таким ім'ям вже існує, система вкаже вам на це. У цьому ж рядку, але в наступному полі виберіть варіант назви вашої поштової скриньки. Пропоновані варіанти: mail.ru, bk.ru, list.ru, inbox.ru. Всі вони належать єдиній системі Mail.ru.

4. Заповнюючи поле «Пароль», вводите цифри і букви латиницею. Чергуйте їх. Система скаже вам, наскільки надійний ваш пароль, домагайтеся високого ступеня надійності пароля (це визначається комбінацією символів і довжиною пароля). Якщо ви введете невірний символ, система, знову ж, вкаже вам на помилку. Запишіть ім'я вашої поштової скриньки і пароль у блокнот і зберігайте, не сподівайтеся на власну пам'ять.
Дуже уважно віднесіться до заповнення полів, пов'язаних з можливістю відновити пароль до вашої поштової скриньки. Телефон вказуйте, якщо вважаєте за необхідне. А ось секретне питання встановіть обов'язково, відповідь запишіть і зберігайте в недоступному місці. Випадки зломів і втрата пароля від поштової скриньки - явище поширене. Буде прикро, якщо ви втратите можливість прочитати найважливіше лист у вашому житті через безглузду випадковість.

5. За замовчуванням стоїть галочка в полі «Створити особисту сторінку на Мой Мир Mail.ru». Якщо ви не плануєте її створювати, зніміть галочку.
Ви вже близькі до завершення реєстрації власного поштового ящика. Залишилося ввести спеціальний код з картинки в поле «код на зображенні». Робиться це для того, щоб уникнути реєстрації поштових скриньок програмами-роботами. Якщо ви не робот, то ви легко впораєтеся з цим завданням.
Заповітна кнопка «зареєструватися» зробить вас повноправним володарем власного поштового ящика.
Великі поштові сервіси, як правило, надають достатній обсяг простору, забезпечують високий захист пошти від зломів і спаму....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати поштову скриньку