Як заробити мільйон на своєму сайті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Деякі користувачі персональних комп'ютерів прекрасно знають, що сьогодні можна заробити на своєму сайті. Кожен веб-майстер отримує винагороду, рівне його витратам (купівля контенту, витрати на хостинг, оптимізація і просування сайту). Вичавити мільйон рублів зі свого ресурсу на поточний момент цілком реально.

Вам знадобиться:
- Власний сайт (домен + хостинг);
- Реєстрація в партнерській програмі;
- Наявність стартового капіталу.

Інструкція:
1. Виберіть вид послуг, які ви будете монетизувати. Великі суми можна отримати на «мобільному» трафіку, тобто ваш ресурс буде доступний користувачам не тільки стаціонарних і портативних комп'ютерів, але і тим, у кого є будь-який мобільний пристрій. Якщо ви запитаєте: «Чому?», Відповідь проста - на сьогоднішній день мобільні телефони є практично у кожної людини. Але вам не потрібно буде продавати на своєму сайті послуги стільникових компаній. Працювати необхідно з програмним забезпеченням, яке надасть партнерська програма.

6. Суть партнерських програм - отримання трафіку і оплата грошової винагороди веб-майстрам, які створили приплив користувачів на даний сайт. Розглянута «партнерка» поширює ліцензійне програмне забезпечення для мобільної техніки, включаючи додатки SMS-Box, ICQ, Jimm і т.д.

3. Зареєструйтесь за наступним посиланням http://partners.erwap.ru/?infakes/. У процесі реєстрації необхідно ввести свій логін, адресу електронної пошти, номер електронного гаманця, а також вказати розділ сайту, по якому ви будете працювати.

4. Додайте нову сторінку на своєму сайті або створити сайт-одностранічнік з пропозицією інформаційних послуг - завантаження програми для обміну повідомленнями. На єдиній сторінці сайту необхідно ввести вступний текст, наприклад, про можливості програми, розмістити кілька красивих фотографій смартфонів і кнопку на скачування додатку.

5. Тепер варто звернути увагу на оптимізацію створеної сторінки. Додані зображення служать не прикрасою, а джерелом пошукового трафіку. Для цього у властивостях картинки пропишіть теги Alt і Title, в назві яких присутні б ключові слова.

6. Створення сайту завершено і все готово, окрім основної частини - купівлі місць в пошуку. Для цього варто скористатися сервісами-агрегаторами, наприклад, Sape або WebEffector. Введіть для кожного ключа завдання з невеликою загальною вартістю, від 1 до 3 рублів (використовуйте якомога більше ключів).

7. При правильному складанні оголошень на біржах (агрегаторах), а також правильній оптимізації односторінкового сайту можливий заробіток до 100 тисяч рублів на місяць. Ще однією умовою є велика кількість унікальних відвідувачів - від 17 до 40 тисяч за добу....

Відповідь на запитання: Як заробити мільйон на своєму сайті