Як поліпшити індексацію сайту

Posted by Admin on 20-08-2013, 21:41 in Інтернет

Поняття "індекс" у сфері оптимізації та просування сайтів згадується в сукупності з пошуковими системами. Процес індексування - це складання своєрідного словника, упорядкованого за алфавітом і номерам. Структура його дозволяє визначити важливість сторінки при пошуку певної інформації.

Вам знадобиться:
- Сайт;
- Інтернет.

Інструкція:
1. Сторінки ресурсу індексуються пошуковими машинами. Алгоритм обробки конкретного сайту у кожної з них свій.Список сторінок в інтернеті з'являється за конкретним запитом, який ввів користувач.

9. За індексування сайтів відповідають пошукові роботи. Вони трактують пошукові запити користувачів по-своєму. Щоб поліпшити індексацію сайту, для роботів необхідно створити спеціальні інструкції.

3. Для поліпшення індексації сайту необхідно провести ряд заходів. В першу чергу створіть карту сайту в html форматі. Для цього достатньо скористатися спеціальними автоматичними генераторами. Подивіться, наприклад, тут: http://www.xml-sitemaps.com/

4. Готову карту сайту необхідно завантажити в основний каталог, корінь вашого сайту. Щоб перевірити її доступність, наберіть в пошуку дані: http://ім 'вашого ресурсу /sitemap.hml. Зробіть карту сайту видимої для пошуковиків. Відвідайте сервіси Яндекс Вебмастер і Google Webmaster Tools.

5. Управляйте пошуковими роботами за допомогою файлу robots.txt. Створіть його у звичайному текстовому редакторі.

6. Всіх пошукових роботів можна вказати певні команди. Наприклад, Disallow - це директива для заборони від індексування окремих розділів сайту. Забороніть що не представляють цінності для користувача і для пошукових систем сторінки, наприклад, технічні.

7. Щоб робот дізнався про структуру сайту, пропишіть команду з використанням карти в форматі sitemap.xml.
Наприклад:
User-agent: Yandex
Allow: /
Sitemap: http://mysite.ru /site_structure /my_sitemap.xml

8. Дозвольте доступ робота до всього сайту або до окремих сторінок, використовуючи директиву Allow:
User-agent: Yandex
Allow: /

9. Встановіть значення Crawl-Delay. Робот навряд чи буде заходити на ваш сайт постійно, але це дозволить прискорити індексацію ресурсу: User-agent: Yandex
Crawl-delay: 2 # задає таймаут в 2 секунди

10. Щоб створити robots.txt Google, зайдіть на сторінку "Центр веб-майстрів Google". Виберіть потрібний сайт на головній сторінці інструментів для веб-майстрів.

11. У розділі "Конфігурація сайту" натисніть "Доступ сканера". Потім перейдіть на вкладку створити robots.txt, виберіть налаштування доступу для роботів за замовчуванням і збережіть файл на своєму комп'ютері.
Перейдіть в панель управління свого сайту і завантажте створений файл в кореневий каталог.

12. Працюйте з соціальними закладками, зверніть увагу на ці: bobrdobr.ru, memori.ru, moemesto.ru, myscoop.ru, rumarkz.ru, 100zakladok.ru, mister-wong.ru, bookmark.searchengines.ru.

13. Соціальні закладки - це фактично зовнішні посилання на ваш сайт. Ці сервіси були створені для зручності користувачів. Аккаунт на такому ресурсі дає можливість додавати посилання на вподобане статті, сайти.

14. Це, як в браузері, кнопка «Вибране», тільки інтернет-ресурс дозволяє користувачам об'єднуватися в групи по інтересам, а доступ до закладок можна отримати з будь-якого комп'ютера. Збільшення кількості зовнішніх посилань змусить роботів частіше відвідувати ваш сайт.

15. Щоб прискорити індексацію сайту, необхідно забезпечити більш часте відвідування роботами його сторінок. Для досягнення мети регулярно оновлюйте сторінки сайту, поповнюйте його нової, унікальною інформацією....

Відповідь на запитання: Як поліпшити індексацію сайту