Як звернутися до адміністратора сайту

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Інтернет

Якщо ви хочете зв'язатися з адміністратором ресурсу, досить перейти у відповідний розділ «Контакти». Скористайтеся одним із запропонованих способів: зателефонуйте на номер стільникового телефону, напишіть адресу електронної пошти або зв'яжіться за номером ICQ чи Skype.

Інструкція:
1. Щоб поставити кілька запитань автору або власнику ресурсу, зовсім не обов'язково писати в коментарях до тем, пишіть напряму. Крім спеціальної сторінки «Контакти», розділ може називатися, наприклад, «Як з нами зв'язатися» або «О сайте». Найчастіше контактні дані можна знайти в шапці (верхня частина сторінки) або в підвалі сайту.

2. З представлених варіантів встановлення зв'язку найдоступнішим є електронна пошта або e-mail. Також не рідкість наявність icq-номера або логіна компанії в Skype. Для обговорення якихось особистих питань рекомендується використовувати номер стільникового або міського телефону.

3. Часто на сайтах є форма «Зворотного зв'язку». Для зв'язку з адміністратором вам необхідно заповнити всі поля і ввести своє запитання або побажання. Серед заповнюваних полів можуть виявитися: «Ім'я», «Прізвище» та «Адреса сайту». Після написання звернення натисніть кнопку «Відправити».

4. Але не всі ресурси мають розділ, за допомогою якого можна зв'язатися з адміністратором. У таких випадках скористайтесь сервісом Who is. При реєстрації домену користувач зобов'язаний вказати свої контактні дані, включаючи електронний адреса і номер телефону, які в даний момент вам потрібні. Для доменів в зоні ru були введені обмеження на доступ до електронної поштою власника домену через постійне приходить спаму.

5. На сьогоднішній день сервісів з ім'ям Who is існує кілька десятків. Більшість з них створено для перевірки доступності домена. Т.к. вас цікавить інформація про його власника, можна звернутися, наприклад, до цього сервісу: http://nic.ru/whois/. У рядок пошуку «IP адресу або домен» введіть адресу ресурсу. Інформація про власника ресурсу висвітитися через кілька секунд....

Відповідь на запитання: Як звернутися до адміністратора сайту