Як зареєструвати створений сайт

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Після створення та розміщення сайту на сервері його потрібно зареєструвати в пошукових системах. На російськомовні сайти орієнтовані такі відомі пошуковики, як Google, Yandex і Rambler. Процес реєстрації, як правило, не становить великої праці і полягає в заповненні певної форми.

Вам знадобиться:
- Пошукові системи;
- Сервіси для веб-майстрів.

Інструкція:
1. Ознайомтесь з правилами, передбаченими пошуковою системою для реєстрації сайтів. Зазвичай вони знаходяться на сторінці додавання сайту в пошуковик.

2. Щоб полегшити процес внесення однотипних даних при реєстрації в різних пошукових системах, підготуйте заздалегідь текстовий документ, в який внесіть основні відомості про сайті: адреса, назва, опис, ваші контактні дані та адреса електронної пошти.

3. Виберіть ключові слова, які будуть використовуватися для появи вашого сайту у видачі різних пошукових систем. Оптимізуйте веб-сторінки вашого сайту під вибрані ключові слова.

4. Забезпечте працездатність всіх посилань сайту. Перевірте зв'язаність всіх сторінок між собою, при цьому на головну сторінку повинні вести 2-3 посилання з кожної сторінки. Неробоча посилання може призвести до того, що сторінка сайту не буде проіндексована роботом пошукової системи.

5. Налаштуйте файл Robot.txt. Визначте дозволені й заборонені для індексації сторінки сайту. Закрийте від індексації папки зі скриптами і файлами, призначеними для скачування відвідувачами сайту.

6. Забороніть для індексації всі версії сторінок сайту, які дублюють вже існуючі, наприклад, версії для друку. Інакше в індексі можуть виявитися кілька однакових сторінок з різними адресами. Пошуковики негативно ставляться до дублікатами....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати створений сайт