Як зашифрувати посилання

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

При роботі з різними інтернет-проектами власникам сайтів нерідко потрібне вміння приховувати і шифрувати посилання - найчастіше це необхідно для успішної роботи з партнерськими програмами, яка неможлива без шифрування реферальная посилань. У більшості випадків відвідувачі сайтів, навівши курсор на посилання, визначають, що вона є партнерською, і це негативно позначається на кількості переходів, а значить на сумі підсумкового доходу. Саме тому посилання варто шифрувати.

Інструкція:
1. Оформіть партнерську посилання, використовуючи наступний код:
[url= Назва посилання
У цьому випадку відвідувач сайту, навівши курсор миші на посилання, побачить не адресу цілком, А тільки той текст, який ви вказали на початку коду (у href). При цьому дійсною адресою посилання буде ту адресу, яку ви вказали після параметра onclick.

2. Також ви можете зробити на посилання редирект - для цього створіть окремий файл PHP з назвою disc.php і введіть у нього наступний код:

Даний файл завантажте в кореневий каталог сайту на сервер, і тепер, коли ви розміщуєте партнерську посилання на сторінці свого сайту, додавайте до неї посилання на PHP-файл - так, щоб посилання мала наступний вигляд: http://website.com/disc.php

3. Якщо ви користуєтеся платним хостингом з підтримкою PHP-скриптів, редирект буде працювати справно; але якщо ваш сайт розміщений на безкоштовному хостингу з обмеженими можливостями, ви можете створити редирект і без PHP. Замість описаної сторінки створіть на комп'ютері файл disc.htm, відкрийте його за допомогою блокнота і впишіть в файл наступне:

4 fff7647dfslm Також ви можете скористатися інтернет-сервісами по створенню укорочених посилань - наприклад, http://bit.ly або http://tinyurl.com. Робота з такими сервісами інтуїтивно зрозуміла. Ви пишете потрібну вам посилання, а система видає її в скороченому зашифрованому вигляді. Крім того, подібні сервіси дозволяють відслідковувати кількість відвідувачів, які перейшли по вашому посиланню, їх географію і багато іншого....

Відповідь на запитання: Як зашифрувати посилання