Як звернутися до адміністратора сервера

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Інтернет

При виявленні помилки у функціонуванні сервера або при його зависанні необхідно повідомити про це адміністратора. Звернутися до нього можна через форум, систему обміну особистими повідомленнями, форму зворотного зв'язку, а також електронною поштою або телефоном.

Інструкція:
1. У багатьох онлайн-спільнотах діє правило, яке забороняє публічно обговорювати дії адміністрації. Але до неполадок на сервері це не відноситься. Якщо у форумі є розділ або тема для пропозицій щодо вдосконалення користувальницького інтерфейсу і розміщення звітів про помилки в його функціонуванні, сміливо кладіть туди свої повідомлення. Пам'ятайте, що не можна публічно розповідати про виявлені вами вразливості в системі безпеки, адже цією інформацією можуть скористатися зловмисники.

8. Щоб відправити адміністратору приватне повідомлення, дізнайтеся його нік. Врахуйте, що модераторів може бути декілька, а адміністратор один. Потім перейдіть на сайті за посиланням «Приватні повідомлення» або аналогічної. Виберіть пункт «Нове повідомлення», а потім у полі «Одержувач» введіть нік адміністратора. Наберіть текст свого повідомлення в призначеному для цього поле, після чого натисніть кнопку «Відправити».

3. На деяких сайтах є форми зв'язку з адміністрацією. За принципом роботи вони аналогічні гостьовим книгам, але повідомлення, залишені користувачами, не стають публічними. Зв'язатися з адміністрацією таким чином може навіть незареєстрований користувач. Знайдіть на головній сторінці сайту посилання під назвою «Зворотній зв'язок» або аналогічним. Заповніть поля для ника, адреси електронної пошти і тіла повідомлення, після чого натисніть кнопку «Відправити».

4. У випадку, якщо сервер працює, але виникла неполадка унеможливила ваш вхід під логіном і паролем, зв'яжіться з власником сайту по електронній пошті. Якщо ви її не знаєте, перейдіть на сайті за посиланням «Контакти». Повідомлення направте по тому із вказаних там адрес, який належить адміністраторові або вебмастеру сервера.

5. Найбільш складна ситуація виникає, якщо сервер стає недоступним, а адресу електронної пошти адміністратора ви заздалегідь не дізналися. Тоді зв'яжіться по електронній пошті або системі обміну миттєвими повідомленнями з тими учасниками спільноти, чиї координати вам відомі. Повідомте їм, що сервер став недоступним, і попросіть їх передати про це власнику сайту або дати вам його координати. Напевно хоча б в одного з них необхідна для цього інформація є. Врахуйте, що якщо адміністратор тримає свій електронній поштову скриньку на тому ж сервері, що і сайт, то при збої в роботі цієї машини не буде прийматися і пошта. Можливо, доведеться скористатися іншою адресою або навіть телефоном....

Відповідь на запитання: Як звернутися до адміністратора сервера