Як поліпшити свій почерк

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Освіта

Сучасна людина все рідше користується для письма ручкою і папером, так вже вийшло, що більшу частину записів доводиться вести зараз за допомогою ПК. Результат такої загальної комп'ютеризації - це зіпсувався почерк більшості людей. Над поліпшенням власного почерку можна працювати.

Інструкція:
1. Першою причиною некрасивого почерку може послужити те, що ви просто напросто неправильно тримаєте ручку. Кінець її повинен дивитися вам в праве плече. У сучасних магазинах канцелярських товарів є спеціальні насадки, які допомагають правильно тримати ручку.

2. При листі не треба занадто сильно напружувати пальці і кисть. Постарайтеся використовувати при листі м'язи руки і плеча. Для того, щоб потренувати плечние м'язи, треба частіше писати на вертикальній площині, наприклад, на дошці. Можна імітувати написання букв прямо в повітрі. Головне - запам'ятати, що лікоть повинен бути розслаблений, а от м'яза плеча потрібно змушувати працювати.

3. Якщо є можливість, пошукайте приклади рукописів відомих людей. Можливо, почерк когось із них надихне вас на те, щоб змінити і підкоригувати свій власний. Визначтеся з тим, який стиль листи більше підходить вам, можливо, це буде каліграфічна класика або стильний модерний почерк з химерними вигинами.

4. Побільше тренуйтеся писати від руки. При першій можливості намагайтеся переписувати на папір небудь текст, писати своє ім'я або відпрацьовувати розпис. Завжди носіть із собою ручку і блокнот для цих цілей. Побільше малюйте. Малювання дозволить вам набити руку, почерк стане більш рівним і правильним. Пробуйте писати різними, навіть самими незручними ручками. Для того, щоб виводити букви дуже тонкої або дуже товстою ручкою, потрібно докладати зусиль. Це дуже корисно для тренування. У перший час можна пробувати писати на розлінованих папері, це привчить вас виводити рівні букви.

5. У багатьох містах зараз відкриваються спеціальні школи, в яких і дорослих, і дітей вчать працювати над своїм почерком. Якщо є бажання і фінансові можливості, зверніться за допомогою до фахівців....

Відповідь на запитання: Як поліпшити свій почерк