Як поліпшити почерк

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Освіта

Прогрес, як відомо, не стоїть на місці і з кожним роком з'являється все більше і більше пристосувань, покликаних максимально спростити життя людей. До таких пристосуванням відносяться комп'ютери. З їх допомогою люди друкують величезну кількість текстів, поступово відвик від написання їх вручну. В результаті почерк сильно псується і потрібно дуже попрацювати, щоб поліпшити його або повернути йому колишню красу.

Вам знадобиться:
- Рукописні тексти відомих письменників;
- Комп'ютерний редактор Word;
- Чиста зошит;
- Фломастер /ручка /простий олівець.

Інструкція:
1. Для початку подумайте, яким би ви хотіли бачити свій почерк. Вивчіть різні комп'ютерні шрифти і рукописні тексти відомих письменників. Зверніть увагу на риси написання, на елегантність почерку людей, які жили у часи, коли не було ні друкарських машинок, ні комп'ютерів, і кожен лист писалося від руки.

9. Заведіть спеціальну зошит для тренувань і виберіть найзручніші вам засоби для письма. Це може бути фломастер, ручка з тонким або товстим стрижнем, простий олівець. Навіть якщо ви не плануєте користуватися ними щодня, можна просто попрактикуватися деякий час. Вони допоможуть вам придумати і додати до почерку нові художні риси.

3. Практикуйте написання окремих слів і пропозицій, поки не зможете створювати різні їх форми й обриси. Спробуйте рукописну форму написання пропозицій, попрацюйте над розписом.

4. Попросіть людини, почерк якого вам подобається, написати який-небудь великий текст на аркуші паперу. Постарайтеся неспішно переписати його на чистий аркуш, намагаючись виводити при цьому кожну букву. За бажанням можете додавати якісь свої відмітні знаки, міняти нахил тексту і т.п.

5. Можете також обвести кожне слово прямо на аркуші з текстом. Робити це потрібно повільно і акуратно, повторюючи кожен контур букв так, щоб не вийти за межі лінії. Потренуйтеся так кілька разів....

Відповідь на запитання: Як поліпшити почерк