Як заробити на завданнях

Posted by Admin on 17-06-2013, 07:51 in Освіта

Якщо ви володієте великими знаннями в якійсь галузі науки, є науковим співробітником, викладачем або просто вмієте грамотно складати реферати, ви зможете заробити достатньо непогані гроші, виконуючи завдання для студентів та учнів.

Інструкція:
1. Виберіть область знання і той набір дисциплін, з якими ви волієте працювати. Це можуть бути гуманітарні науки: психологія, соціологія, педагогіка, література; економічні галузі: бухоблік, менеджмент, маркетинг; точні науки: вища математика, фізика, нарисна геометрія та інші.

2. Додайте оголошення в ЗМІ про виконання робіт на замовлення або зареєструйтеся на спеціальному сайт. Перевага реєстрації ще й у тому, що ви можете підбирати відповідний замовлення або відразу викласти вже наявні готові роботи.

3. Знайшовши цікавий замовлення, відразу домовтеся про умови виконання завдання, дізнайтеся вимоги викладача, для якого ви будете писати, і суму оплати. Термін виконання роботи може бути дуже різним: від одного дня до декількох місяців. Сума також може коливатися від 200 рублів за звичайний реферат або твір до 3000 рублів за дипломну роботу.

4. Обговоріть заздалегідь джерела інформації, якими ви будете користуватися: статті, підручники, дисертації, монографії та інше. У кожному конкретному вузі свої вимоги до кількості використаних наукових видань та оформлення бібліографічного списку. Тільки з'ясувавши заздалегідь всі умови, беріться за роботу.

5. Врахуйте, що будь-яка робота повинна бути унікальною. Не можна зробити реферат, просто скопіювавши інформацію з одного інтернет-сторінки. На будь-якому сайті всі роботи перевіряються програмою «Антиплагіат», а якщо ви пишете для конкретного студента, викладач може просто дізнатися, звідки взята інформація, і не прийняти роботу.

6. Зробивши завдання, оформите його у відповідності з вимогами вузу. На титульному аркуші обов'язково вказується повна назва навчального закладу, факультет, спеціальність, прізвище та ім'я студента і наукового керівника, курс, група, навчальний рік.

7. Відправте роботу замовнику і отримаєте оплату. Зробити це можна і через інтернет, і при особистій зустрічі. Гроші можуть бути відправлені на веб-мані гаманець, рахунок в ощадбанку або переведені будь-яким іншим способом. Якщо ваші роботи отримають високу оцінку, Ваша репутація в студентському середовищі підвищиться, а значить, клієнтура різко виросте....

Відповідь на запитання: Як заробити на завданнях