Як полюбити вчитися

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Освіта

Дуже складно полюбити те, що ви самі не вибирали. Тому в питанні вибору освіти треба бути якомога більш категоричним і відстоювати своє право на освіту в тій сфері, яка вам цікава. Тиск може відбуватися з боку батьків або однолітків, з ним потрібно навчитися справлятися. Другою проблемою на шляху до успішного утворення є власна лінь

Інструкція:
1. Знайдіть стимул для того, щоб вчитися. Ви повинні полюбити не сам процес навчання, а ту мету, яку вам дасть змогу досягти це навчання. Наприклад, практично неможливо вивчити іноземну мову, якщо у вас немає до цього мотивації. Знайдіть свою мотивацію, вона повинна бути максимально конкретною. Наприклад, ви збираєтеся виїхати з Росії в іншу країну, виходите заміж за іноземця, вам доручили перевести книгу або статтю або на роботі з'явилися обов'язки, пов'язані з перекладом текстів.

2. Вибрати педагога, який вам цікавий. Іноді авторитет педагога може серйозно стимулювати учня в навчанні. Для цього спробуйте зблизитися з викладачем, який вам цікавий. Дізнайтеся про нього більше, як про людину, спробуйте потоваришувати. Ніколи не йдіть вчитися до педагога, якого не поважаєте або чий досвід не здається вам цінним.

3. Знайдіть приклад для наслідування. Якщо ви хочете стати архітектором, знайдіть професіонала в цій справі, чиї роботи здадуться вам шедеврами. Почніть займатися з метою стати настільки ж великим архітектором, як ця людина.

4. Сконцентруйтеся на тому, що тільки освіта може гарантувати вам успішне майбутнє. Освіта - одна з найцінніших речей у житті. При цьому не так важливо, де ви вчитеся: в університеті, коледжі або на курсах крою та шиття. Все, що ви можете зробити своїми руками, створити в своїй уяві і завдяки отриманим знанням, допоможе вам вести самостійне життя.

5. З освіченою людиною завжди є про що поговорити. Якщо ви хочете мати цікавих друзів, ніколи не переставайте вчитися чому-небудь новому і більше читати. Крім того, будь-які інтелектуальні зусилля (у тому числі навчання нової діяльності) стимулює роботу мозку, відповідно, людина стає тим розумніша, чим більше він вчиться.

6. Ніколи не знаєш, які навички знадобляться в житті. Тому не лінуйтеся і відкривайте для себе нові види творчої діяльності. Навчіться в'язати, писати пісні, вивчите іноземну мову, напишіть книгу - все це рано чи пізно з простого хобі перетворитися на професію.

7. Вчіться разом з друзями. Наприклад, виконуйте разом домашні завдання, готуйтеся до іспитів і перевірочним. Займіться спільним науковим дослідженням. Будь-яка справа в компанії друзів піде швидше.

8. Займіться самоосвітою. Іноді проблеми в навчанні виникають через те, що людині складно увійти в освітню систему. Деяким складно знаходити спільну мову з педагогами. Щоб подолати всі ці проблеми, багато часу приділяйте самоосвіти. Можливо, займаючись наодинці з собою, ви зумієте відчути смак до навчання....

Відповідь на запитання: Як полюбити вчитися