Як навчитися швидше друкувати на клавіатурі

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Освіта

Багато бажають швидко друкувати на клавіатурі. Щоб пальці впевнено і блискавично записували хід думок, а відповідь на отриманий лист займав лічені хвилини Якщо ви хочете набирати текст не тільки швидко, але і безпомилково, не витрачаючи час на пошук необхідної клавіші, тоді наша стаття для вас. Ось декілька простих порад, як навчитися швидко друкувати на клавіатурі.

Інструкція:
1. Перш ніж почнете навчання швидкому набору тексту на клавіатурі, визначите для себе очікувані результати. Якщо ви поставите для себе завдання за принципом "просто навчитися друкувати" - то це буде малоефективно. Поставте для себе конкретну мету, наприклад, освоїти розташування клавіш або досягти певної швидкості набору тексту. Для початку виучитеся сліпий десятипальцевий метод друку. У помічники виберіть собі будь клавіатурний тренажер, який допоможе вам у вирішенні цього завдання. Пам'ятайте: купити або скачати програму - це ще не означає навчитися. Регулярно займайтеся і практикуйтеся в наборі тексту, тільки тоді ви придбаєте високу швидкість набору.

2. Закріплюйте отримані навички. Для зручності заведіть електронний щоденник, де кожен день набирайте не менше сторінки тексту. Так само, як варіант, активно спілкуйтеся в «асьці», чатах або на форумах. Інтерактивність додає азарту і дуже стимулює збільшення швидкості набору. Тут не обов'язково домогтися високої швидкості, головне, відчувати легкість при наборі. Це можна порівняти з водінням автомобіля: ваші руки, як на автоматі, роблять те, що необхідно. Поступово переходите до швидкості набору. Для початку набирайте короткі тексти на час. Перший - для розминки, другий - швидше, третій - ще швидше. З кожним новим текстом обов'язково домагайтеся поліпшення. Поступово подовжуйте і ускладнюйте тексти.

3. Як відомо, швидкість друку зазвичай знижується на цифрах, символах, пунктуації, а також довгих словах. Тому відпрацьовуйте символи і цифри як такі, а потім поступово вводите їх в текст, що набирає. При цьому кожен раз хоча б на один символ, збільшуйте швидкість набору. Якщо немає бажання складати тексти, тоді беріть участь в різних віртуальних чемпіонатах з сліпий друку. Набираючи спеціальні тексти, ви не тільки підвищите швидкість набору, а й отримаєте можливість виграти призи. Для навчання швидкого набору існує безліч клавіатурних тренажерів і програм, що дозволяють вчитися самостійно і досягати непоганих результатів. Всі вони мають свої плюси і мінуси, яку програму виберіть ви в якості помічника - вирішувати вам....

Відповідь на запитання: Як навчитися швидше друкувати на клавіатурі