Як заховати шпаргалку

Posted by Admin on 23-07-2013, 08:34 in Освіта

Мистецтво ховати шпаргалки деколи дозволяє студенту або школяру без проблем вчитися і отримувати хороші оцінки. До того ж, під час написання шпаргалок працюють зорова і моторна пам'ять. Тому не хвилюйтеся, якщо вам не вдалося скористатися шпаргалкою. Ви без праці згадайте, про що вчора так захоплено строчили на клаптику паперу.

Вам знадобиться:
1. шпаргалки;
2. піджак;
3. ручка;
4. калькулятор, телефон;
5. шматочок тканини розміром з зошита, голка, нитки.

Інструкція:
1. Візьміть звичайний піджак, краще довжиною до середини стегна. Пришийте з внутрішній боку кишеню розміром з зошита. У такий кишеню можна покласти зошит з лекціями або тоненьку книжку. Діставати шпаргалку з такого кишені на іспиті дуже зручно - він знаходиться під рукою і нижче рівня парти. Дістав, поклав на коліна і списав.

2. Напишіть маленькі шпаргалочкі, вміщується на долоні. Їх можна покласти в звичайний кишеню піджака або джинсів. Таку шпаргалку можна обернути навколо стрижня кулькової ручки і закрити ручку. Маленьку шпаргалочку можна заховати в мобільний телефон (в гніздо для акумулятора), в калькулятор.

3. Одягніть одяг з довгим рукавом. Кілька формул, написаних кульковою ручкою, напевно помістяться у вас на зап'ясті. Можна також використовувати долоню (тільки будьте акуратні, коли берете квиток - викладач може розглядати вашу натільний живопис). У дівчат поширене місце для шпаргалок - ноги від стегна до коліна. Спідницю в такому випадку надіньте середньої довжини, щоб було легко її підняти, сидячи за партою, але щоб вона не відкривала потрібної інформації завчасно.

4. Якщо ви крихкою комплекції, заховайте книжку або зошит за пояс і одягніть вільний светр. Бувалим студентам вдавалося проносити таким чином в аудиторію кілька томів підручника. З мінусів такого способу - шпаргалку досить важко дістати, а потім знову повернути на місце....

Відповідь на запитання: Як заховати шпаргалку