Як поліпшити володіння мовами

Posted by Admin on 5-07-2014, 16:20 in Освіта

В епоху глобалізації володіння іноземними мовами - це необхідний інструмент для розширення своїх кар'єрних і особистісних можливостей. Обходитися тільки знанням рідної мови стає все важче. І, хоча іноземна мова входить в обов'язкову російську шкільну програму, більшість випускників шкіл має лише базові знання. Як же поліпшити знання іноземної мови?
Вам знадобиться:
- Підручники по обраному іноземної мови;
- Двомовні словники;
- Фільми іноземною мовою;
- Гроші для оплати курсів;
- Комп'ютер;
- Доступ в інтернет.

Інструкція:
1. Почніть з запису на мовні курси. Ви можете вибрати навчання в групі або в індивідуальному порядку. Перший варіант дає свої переваги, зокрема, можливість спілкування іноземною мовою з товаришами по навчанню, а також виконання спеціальних групових завдань. До того ж, вартість занять в групі набагато нижче.

7. Основний плюс індивідуального навчання - це можливість змінити програму під ваші потреби. Це особливо зручно для тих, у кого є проблеми з окремими аспектами мови. Також індивідуальні заняття підходять для дуже зайнятих людей, за відсутності інших учнів з викладачем простіше домовитися про гнучкий розклад, а в деяких випадках можна навіть проводити заняття по відеозв'язку через інтернет.

3. Вирішіть, який викладач вам більше підходить - російськомовний або носій іноземної мови. Заняття з другим обійдуться вам дорожче і мають сенс в тому випадку, якщо у вас вже достатньо просунутий мовний рівень.

4. Якщо у вас немає часу або можливості відвідувати курси, займіться самоосвітою. Підберіть самовчителі та граматичні довідники, які допоможуть вам у навчанні. Їх можна придбати в книжковому магазині, взяти в бібліотеці або ж скачати в інтернеті.

5. Також використовуйте словники для збагачення свого лексикону. Для людей, що володіють іноземною мовою на високому рівні, можна рекомендувати використовувати не словники з перекладом на російський мову, а видання повністю іноземною мовою. Прикладом може служити Оксфордський словник. З його допомогою значення слова ви будете дізнаватися з словникової статті англійською мовою.

6. Дивіться фільми іноземною мовою. Найкраще для цього підійдуть фільми з субтитрами, але не російськомовними, а на мові оригіналу. Рекомендується спочатку подивитися уривок з субтитрами, а потім без них. Так ви будете тренуватися сприймати мову на слух.

7. Більш складною вправою може стати прослуховування закордонних радіостанцій. Багато з них викладають свої передачі у відкритому доступі на своїх інтернет-сайтах....

Відповідь на запитання: Як поліпшити володіння мовами