Як поліпшити вимову англійської

Posted by Admin on 9-09-2014, 06:33 in Освіта

Фонетика англійської мови являє собою настільки тонке поєднання звуків, що деякі з них вимовляються, на перший погляд, майже однаково. Підступність спілкування по-англійськи полягає в тому, що багато діаметрально протилежні за лексичним значенням слова співзвучні і можуть викликати подив.

Вам знадобиться:
електронні словники, книги на англійській, фільми з англійськими субтитрами

Інструкція:
1. Щоб навчитися правильній вимові, як можна більше читайте і переводите. Тим самим ви на порядок поповните власний словниковий запас англійських слів, а також навчитеся швидше виражати власні думки по-англійськи. Під час читання приділяйте увагу не тільки переводу слова, але і його фонетичному звучанню. Ретельно вивчайте транскрипцію, запам'ятовуйте її, повторюйте слова вголос.

2. Починайте кожне заняття англійською з вимови найбільш складних для вас звукових поєднань. Вивчіть кілька скоромовок, в яких зустрічаються ці звуки. Не бійтеся робити багато помилок, Бійтеся стверджувати, що ви володієте англійською, вимовляючи sheep замість ship.

3. Дивіться фільми без дубльованого перекладу, можна з англійськими субтитрами. Ця практика допомагає розчути вимова в такому вигляді, в якому говорять англійці чи американці. Ви будете чути живе спілкування, запам'ятовувати елементарні правила постановки питання, а також навчитеся користуватися скороченнями і засвоїте розмовний стиль.

4. При перекладі, особливо на перших стадіях навчання мови, віддавайте перевагу електронним словникам. У деякі з них крім лексичного значення і транскрипції є можливість прослухати в аудіоформаті звучання того чи іншого слова. Причому не один раз, а необмежену кількість разів. Після «прослушки», завжди промовляйте слово вголос.

5. Більше спілкуйтеся і говорите по-англійськи. Якщо ви маєте мету вивчити мову і говорити по-англійськи без акценту, зробіть все можливе, щоб хоча б на якийсь час (кілька тижнів чи місяців) пожити у Великобританії або США. Якщо поки такої можливості немає, запишіться на курси, але тільки на ті, які припускають під час занять спілкування з людиною-носієм мови. Ці способи зроблять ваше вимова близьким до оригіналу....

Відповідь на запитання: Як поліпшити вимову англійської