Як поліпшити освіту

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Освіта

Про те, що рівень освіти у сучасних школярів, на жаль, невисокий, можна часто чути. Необхідно продовжувати розпочаті реформи в освіті, щоб російська молодь мала можливість вибору, де і яку освіту отримати. Адже це дозволить в подальшому стати професіоналом своєї справи.

Інструкція:
1. У сучасній школі можна виділити три основні ступені в навчанні: молодше, середнє і старше ланка.

2. Не завжди перехід з дошкільного закладу виявляється успішним. Для того щоб виникла необхідна спадкоємність, є сенс підготовчі групи долучити до освітнього процесу в школі, тому першокласник вже повинен володіти навичками письма, рахунку, вміти правильно і послідовно висловлювати свої думки, Справлятися з логічними завданнями.

3. У середній ланці може бути цілком виправдане розклад занять, прийняте за основу у вищих навчальних закладах. Уроки необхідно включати в розклад попарно. Тоді у вчителя з'явитися можливість на першому занятті познайомити дітей із теоретичними відомостями, а на другому - організувати практичну роботу. Навчальний матеріал, поданий таким чином, буде швидше і краще засвоєний дітьми.

4. У старшому ланці необхідно продовжувати розвивати профільне навчання, яке вже в Як експерименту впроваджується в деяких освітніх установах. Такий підхід до навчання дозволяє старшокласникам самостійно планувати спрямованість у навчанні.

5. Школярі мають можливість вибрати для себе профіль. Так, якщо учень надалі планує вступати в технічний вуз, то він може вибрати математичний або фізико-математичний профіль.

6. У навчальному плані відповідно буде збільшено кількість годин на вивчення, наприклад, математики або будь-якого іншого предмета (за вибором учня).

7. Звичайно, подібний підхід до навчання викликає чимало труднощів при складанні розкладу занять, але це буде згодом цілком виправдане.

8. Старшокласники мають можливість в результаті профільного навчання отримати високі бали на ЗНО, необхідні для вступу у вищий навчальний заклад.

9. Щоб навчання було більш продуктивним, всі кабінети в школах повинні бути обладнані сучасними інформаційними технологіями (можливістю виходу в інтернет, проектором, інтерактивною дошкою і т.д.).

10. Поліпшити освіту можливо через розвиток мотивації до навчання у дітей. Це можливо зробити шляхом створінь різного роду грантів або стипендій для обдарованих дітей. Але реалізовувати це потрібно не тільки на рівні області чи міста, а в кожному навчальному закладі, залучаючи до цього піклувальні ради.

11. Рівень освіти залежить також від компетентності педагогів. Щоб привернути до школи молодих і професійних викладачів, необхідно піднімати престиж професії вчителя. Дозволити йому отримувати гідну заробітну плату, створити умови для реалізації своїх творчих ідей....

Відповідь на запитання: Як поліпшити освіту