Як заробити юристу в інтернеті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Надання послуг та пошук замовників за допомогою інтернету може стати для юриста непоганим джерелом як мінімум додаткового, а нерідко і основного заробітку. Звичайно, деякі види правової допомоги припускають особиста присутність юриста: виїзд до клієнта, в правоохоронні та контролюючі органи, суд і т.п. Однак багато юридичні послуги можуть бути надані без шкоди для якості у віддаленому режимі.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер;
- Доступ в інтернет;
- Власний сайт (візитка з описом послуг, онлайн-портфоліо);
- Акаунти на різних біржах віддаленої роботи.

Інструкція:
1. Підготуйте різні варіанти самопрезентації для потенційних замовників: резюме, Портфоліо, комерційні пропозиції. Позначте в них області права, в яких компетентні, набір надаваних послуг, свої сильні сторони, найбільш вражаючі досягнення.

3. Заведіть акаунти на різних біржах віддаленої роботи. Не обмежуйтеся однією, навіть якщо вважаєте її найпопулярнішою. З часом зупиніть свій вибір на тих, від яких будете отримувати найбільшу віддачу.

3. Особливу увагу приділіть своєму портфоліо. Чим більше в ньому буде інформації, що представляє вас в найбільш вигідному світлі, тим вищі ваші шанси знайти замовлення за цінами, який реабілітує ваші трудовитрати. Включіть в нього приклади складених вами документів, посилання на публікації або фрагменти з них за їх наявності. Обов'язково зробіть примітка про позитивні результати, яким посприяли включені вами в портфоліо документи. Наприклад, був виграний судовий процес, задоволена скарга або претензія і т.п.

4. Підпишіться на розсилки пропозицій по вашому профілю, по можливості робіть моніторинг бірж на предмет нових проектів кілька разів в день. Активно відгукуйтеся на що зацікавили замовлення.

5. Розробіть і розмістіть в портфоліо на всіх біржах прайс-лист на свої послуги. Порівняйте ціни на ваші послуги з прайсами конкурентів. Будьте готові до відвертого демпінгу з боку деяких з них, але не йдіть у них на поводу. Копійчані розцінки в інших - привід не знижувати ціни, а задуматися над аргументами на користь того, чому ваші послуги коштують дорожче. Врахуйте, що серед серйозних замовників чимало тих, кого дуже низька ціна навпаки, швидше, насторожить.

6. Додайте в інтернеті власний сайт з розповіддю про себе як про професіонала, інформацією про послуги та ціни, портфоліо, відгуками замовників. Якщо їх немає, подбайте, щоб вони якомога швидше з'явилися: більшість людей, що скористалися вашими послугами і залишилися задоволеними, охоче дадуть вам найкращі рекомендації.

7. Розмістіть посилання на свій сайт в портфоліо на біржах віддаленої роботи, професійних соціальних мережах, в підписі до свого аккаунту на юридичних форумах, у професійних спільнотах. З часом хороший і грамотно розкручений сайт з допоміжного інструменту пошуку замовників може перетворитися в основний.

8. Подумайте про різні способи прийому оплати від клієнта. Оптимально, якщо ви будете в змозі запропонувати кілька, щоб замовник міг зупинитися на найбільш зручному. Їх набір повинен включати як мінімум банківський рахунок фізичної особи та електронні гаманці в популярних платіжних системах Webmoney і «Яндекс.Деньги». При достатньому потоці замовників варто розглянути також варіант реєстрації ІП або установи ТОВ....

Відповідь на запитання: Як заробити юристу в інтернеті