Як заробити на пошті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Заробити в інтернеті, маючи поштову скриньку, можна, але дуже небагато. Втім, якщо вам дуже пощастить, і ви зможете створити стійку мережу рефералів, то кожен місяць ваш рахунок буде поповнюватися на пару сотень «зелених».

Інструкція:
1. Зареєструйтесь в системі WebMoney. Зареєструйте аккаунт на якому рекламному поштовому сервісі. Підтвердіть реєстрацію зі своєї поштової скриньки (краще заведіть перед початком роботи новий). Відразу після реєстрації на вашу поштову скриньку почнуть приходити листи, за читання кожного з яких (а, точніше, за клік по рекламному посиланню в листі) ви будете отримувати не більше 3-5 копійок.

2. Деякі сервіси влаштовані так, що ви будете отримувати листи відразу на свою поштову адресу, без заходу на акаунт рекламної розсилки, що полегшить вашу роботу, якщо ви будете зареєстровані відразу на декількох рекламних поштових сервісах. По-перше, ви зможете швидко «Проклікать» всі листи, а по-друге, будете економити трафік. Недолік цього способу заробітку - досить невелика кількість листів, які присилаються в такому випадку користувачеві сервісом. Щоб вам спадало якомога більше листів день від дня, заходьте на свій аккаунт якомога частіше.

3. Пройдіть по посиланню, надісланої на ваш акаунт, на сайт і почекайте 20-30 секунд, поки ваше відвідування буде зареєстровано лічильником або виконайте нескладне завдання (реєстрація, голосування, перегляд контактних даних).

4. Постарайтеся для такої роботи вибирати тільки сервіси перевірені і мають невеликий мінімальний поріг для виведення сум, які ви заробили (щоб не було занадто великих розчарувань у тому випадку, якщо сайт виявиться неблагонадійним).

5. Побудуйте свою мережу рефералів. Зареєструйтеся на якому рекламному поштовому сервісі, заробіть на читанні листів невелику суму грошей і купіть рефералів на біржі. Перед тим як купити реферала, обов'язково подивіться інформацію про нього. Важливо, щоб його аккаунт був активний, а його дохід від читання листів стабільним. Щоб привернути нових рефералів і утримати вже наявних, обов'язково пропонуйте їм бонусні завдання і виплачуйте щотижневі премії. Найперший реферал, якого ви придбали, буде приносити вам до 10% від своїх заробітків на день. У свою чергу, його реферали першого рівня будуть приносити вам до 5% і т.д. Зазвичай дозволяється створювати реферальне мережу, що має від 3-х до 5-ти рівнів....

Відповідь на запитання: Як заробити на пошті