Як заробити на овочах

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Заробити на овочах можна двома способами: закуповуючи продукцію на базах і реалізовуючи її, відкривши торговельну точку, або вирощуючи на ділянці і продаючи на колгоспних ринках. Перший спосіб передбачає більшу стабільність, але вимагає початкових вкладень. Другий підходить тим, у кого є присадибна ділянка з вільною площею від 10-15 соток.

Вам знадобиться:
- Земля;
- Добрива;
- Культиватор;
- Насіння;
- Розсада.

Інструкція:
1. Вирішіть, які овочі з тих, що можна вирощувати на присадибній ділянці, найбільш затребувані у вашому регіоні. Проаналізуйте, наскільки трудомістким їх вирощування. Вивчіть продажну вартість аналогічної продукції. З даного аналізу нескладно припустити, скільки грошей можна виручити за реалізацію врожаю. Це свого роду ваш бізнес-план, але в ньому треба відобразити і можливі ризики. Наприклад, ризик поганої погоди, нашестя шкідливих комах, хвороб, що вразили урожай тієї чи іншої городньої культури. Щоб ці ризики скоротити, має сенс вирощувати на продаж не менше 3-4 видів овочів, щоб можна було убезпечити себе від грошових втрат.

2. Вирощуйте на продаж ранні овочі. Пучок моркви в травні принесе в два рази більше прибутку, ніж кілограм, проданий у вересні. Це - золоте правило всіх, хто займається продажем овочів зі свого городу. Для ранніх врожаїв передбачте обогреваемую теплицю. Витрати на її зведення окупляться в перший же рік, а приносити прибуток вона буде, щонайменше, п'ять років. Якщо немає можливості побудувати таку теплицю - обмежтеся парників. У ньому можна вирощувати ранню зелень, моркву і редис для продажу пучками, огірки, помідори та ін

3. Проаналізуйте, чи багато в прилеглому місті кафе і ресторанів. Абсолютна більшість з них відчуває потребу в рідкісних салатах - лоло россо і лоло бьянко, радіккіо, рукола, - і багато інших видів рестораторами можуть закуповуватися із завидною регулярністю. Агротехніка обробітку цих овочевих культур не сильно відрізняється від агротехніки звичних салатів, а вартість кілограма може підніматися до 600-700 руб.

4. Зробіть ділянку для спаржі. Вона відноситься до дорогих десертним овочам, продається пучками вагою близько 250 г, плодоносить протягом 2-3 місяців (в центральному регіоні з березня по травень). Заробляти на спаржі в сезон можна до 30-40 тис. руб., А відходу «доросла» плантація вимагає мінімального - підживлень, поливу і ранньовесняного підгортання.

5. Заздалегідь подбайте про точках збуту. Які б овочі ви не вибрали для вирощування та подальшого продажу, прибутковість бізнесу багато в чому буде залежати від «правильності» торгового місця. У більшості випадків продавати овочеву продукцію приватникам найвигідніше на колгоспних ринках, де для них передбачені пільгові місця. Але бувають винятки. До прикладу, якщо ви готові поставляти цілий свіжу зелень, зареєструйтеся, наприклад, в якості підприємця без утворення юридичної особи і зможете реалізовувати товар через магазини....

Відповідь на запитання: Як заробити на овочах