Як полагодити пічку в ВАЗ

Posted by Admin on 21-04-2014, 15:02 in Авто

Якщо з печі автомобіля подається тільки холодне повітря, або дме тільки гарячий, значить, нагрівник потребує ремонту. Причинами поломок можуть бути датчики температури, контролер нагрівника, заслінка або її привід, моторедуктор.

Інструкція:
1. Перевірте працездатність датчика температури. Він знаходиться на стелі біля плафона освітлення. При перемиканні важеля управління температурою з одного крайнього положення в інше повинна регулюватися заслінка отопітеля і змінюватися температура повітря. Якщо температура потоку змінюється тільки в крайніх положеннях важеля, значить, датчик температури зламаний і потребує заміни.

2. Перевірте заслінку. Для цього правильно зніміть дефлектори (згідно інструкції). Заслінка повинна стояти вертикально при гарячому повітрі і горизонтально при холодному. Відсуньте рукою заслінку. Якщо вона бовтається, значить, вона зламана. Пластикову заслінку можна склеїти або замінити на алюмінієву. Працювати з заслінкою зручніше з боку моторного відсіку.

3. Для того щоб вийняти і перевірити контролер нагрівника (блок САУ0), зніміть блок індикації несправностей і годинник, потім відігніть вусики кріплення блоку. Будьте акуратні з проводами і штекерами. При включеному запалюванні вимірюйте напруга на виході з контролера. Одночасно повертайте ручку температури. Якщо напруга не змінюється, замініть контролер.

4. Зніміть двірники, накладку лобового скла і утеплювач перегородки мотовідсіка. Зніміть шланг склоомивача. При цьому все кріплення складайте в окремі пакети і підписуйте. Це необхідно, Щоб дістатися до моторедуктора. Незалежно від варіанту встановленого моторедуктора, при повороті важеля регулювання температури чотиригранник заслінки (важіль) моторедуктора повинен переміщатися, а сам редуктор дзижчати. Якщо цього немає, значить, має місце заклинювання редуктора або заслінки. Вийміть моторедуктор. При цьому заслінка повинна встати горизонтально і пропускати тільки холодне повітря. Якщо заклинило заслінку, знайдіть і усуньте несправність. А щоб поставити редуктор на місце, перемикайте температуру до тих пір, поки шток не прийде в потрібне положення. Несправний моторедуктор можна реанімувати методом розбирання, прочищення та мастила....

Відповідь на запитання: Як полагодити пічку в ВАЗ