Як зберегти роботу

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Робота і кар'єра

Отже, ви влаштувалися на нове місце роботи. Цілком можливо, що ви сильно хвилюєтеся. В основному ця схвильованість проявляється досить конструктивно: підвищення робочого тонусу, увага до робочих завдань тощо. Це загальна реакція співробітника на новому місці. Так він намагається пристосуватися до нових умов праці. Виділяється кілька головних людських якостей, які допоможуть людині зберегти роботу і стати цінним співробітником.

Інструкція:
1. Відповідальність. Є чітко визначені обов'язки у будь-якого співробітника, які він виконуватиме зобов'язаний. А є такі завдання, які брати необов'язково. Але якщо людина відповідальна, він може брати на себе і такі завдання, виростаючи над собою і в очах начальства, роблячи собі кар'єру.

2. Робоча відповідальність також в себе включає акуратність. Її суть полягає в наступному: кожна задача повинна бути виконана не аби як, а повністю, з урахуванням дрібних деталей. Є ще точність, пунктуальність, що є тимчасовим аспектом акуратності. Адже крім того, що справи повинні виконуватися акуратно, вони ще й під час мають виконуватися, чи не так?

3. Зацікавленість. Зацікавленість до справи ви проявляєте шляхом прояву ініціативи, готовності відповідати за щось на своєму рівні або радитися з начальством, старання щодо досягнення мети найбільш оптимальним способом.

4. Відданість своїй справі. Якщо службовець бере на себе якісь певні зобов'язання і при цьому не просто їх виконує, але намагається досягти кращого результату в інтересах компанії, він піклується про репутацію і успішності компанії. Такі люди останнім часом цінуються більше і більше.

5. Конструктивне ставлення до здорової критики. Не завжди на роботі все йде ідеально, часом трапляються й екстремальні ситуації. А це передбачає пошук винуватих. Ось воно, широке поле для всякого роду критики. І якщо вже винуватим стали ви, намагайтеся реагувати на зауваження адекватно, нехай навіть це не завжди легко. Критика вчинків, дій нікого не принижує, але лише допомагає людині виправитися.

6. А ось критика особистості може бути для деяких людей абсолютно не переносимої. Але все одно, якщо вас намагаються підсидіти, критикують вас за те, чого ви не робили і обмовляють, не панікуйте і не зривається. Розумний начальник словами вірити не буде, але повірить діям. А якщо вже ви працюєте справно, начальству, швидше за все, плювати буде на те, що там про вас говорять....

Відповідь на запитання: Як зберегти роботу