Як звернутися в службу зайнятості

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Робота і кар'єра

Служба зайнятості створена спеціально для надання допомоги населенню в пошуку роботи. Звернулися туди отримують щомісячну допомогу по безробіттю, консультації з працевлаштування та список вакансій.

Вам знадобиться:
- Паспорт;
- Трудова книжка;
- Документ про професійну кваліфікацію;
- Довідка з останнього місця роботи;
- Ощадна книжка або виписка з банківського рахунку.

Інструкція:
1. Звертатися до служби зайнятості мають право не тільки громадяни Російської Федерації, але також іноземні громадяни та особи без громадянства. Для цього зберіть пакет необхідних документів, куди входять паспорт, документ про професійної кваліфікації, трудова книжка, Довідка з останнього місця роботи, в якій повинна бути вказана середня заробітна плата за останні три місяці, ощадна книжка або виписка з банківського рахунку.

2. Форму довідки необхідно взяти в службі зайнятості або скачати з офіційного сайту даної служби у Вашому регіоні. Для тих, хто ще ніде не працював, трудова книжка та довідка не потрібні. А громадяни, які не мають професії, надають документ про середню освіту.

3. Прийдіть до служби зайнятості з необхідними документами і заповніть надану там заяву-анкету. Після цього перекажіть їх працівникові, провідному первинний облік громадян. Він внесе в базу ваші дані і скаже, через який час прийти знову. Зазвичай перші кілька разів потрібно відзначатися кожні три дні. Подальший час - кожні два тижні. Тривала відсутність без поважної причини може стати приводом для зняття з обліку та припинення виплати допомоги по безробіттю.

4. На третій реєстрації вас визнають безробітним і призначать посібник. Сума його буде залежати від вашої останньої заробітної плати, тривалості перебування без роботи і причини звільнення. У будь-якому випадку, вона не може бути менше 800 рублів і перевищувати 4900 рублів. Виплачується даний посібник два рази на місяць після відзначення безробітного у службі зайнятості.

5. Підсумком звернення до служби зайнятості є отримання виписки про наявні вакансії або відсутності таких. А також отримання направлення на роботу. При отриманні останнього, зверніться по напряму в перші три дні. А потім надайте в службу зайнятості результат співбесіди....

Відповідь на запитання: Як звернутися в службу зайнятості