Як заробити за пару днів

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Якщо вам терміново потрібна підробіток, що не вимагає певних навичок, завжди можна знайти разові замовлення і пропозиції. До речі, будь-яка підробіток може стати постійним додатковим доходом у разі, якщо замовник залишиться вами задоволений. Так що не шукайте легких грошей, шукайте перспективні напрямки.

Інструкція:
1. Візьміть участь у оплачуваних опитуваннях. Для соціологічних досліджень великі компанії та центри вивчення громадської думки постійно шукають респондентів. Теми для опитувань бувають абсолютно різні, починаючи від зубної пасти і закінчуючи ставленням до політичної системи. Опитування бувають декількох видів. Соціологічне інтерв'ю по телефону - Вас опитують по списку питань певної тематики. Опитування анонімне, оплачується він переказом грошей на телефон. Суми невеликі: від 500 до 1000 рублів. Хол-тест - експрес опитування на певну тему, можливо, з тестуванням деякого продукту. Триває недовго, хвилин 30 оплачується теж скромно, або вручають подарунок від фірми. Добре оплачуються базові опитування так звані фокус-групи. У цьому випадку вам можуть дати наперед завдання з тестування нікого продукту, перегляду телепередачі та ін Потім вас запросять в офіс для обговорення. Обговорення може тривати кілька годин, але воно при цьому добре оплачується - від 1500 до 4000 рублів.

8. Щоб потрапити на оплачувані опитування, пошукайте запрошення на сайтах пошуку робіт, різних сімейних форумах, соціальних мережах. Від вас буде потрібно хороше знання теми, наявність тієї або іншої речі (від праски до автомобіля).

3. Пошукайте оголошення, в яких вимагається разовий кур'єр. Інтернет-магазини звертаються до частих кур'єрам в сезон великих продажів або розпродажів перед святами. Разове замовлення можна знайти на жіночих сайтах, де є форуми з купівлі-продажу та спільним покупкам. У цьому випадку ви можете отримати замовлення, забрати річ і доставити її за потрібною адресою. Оплату ви отримаєте відразу на руки в той же день. Якщо ви добре себе проявите, з вами можуть співпрацювати організатори спільних покупок вже на постійній основі. Особливо багато замовлень буває у вихідні дні.

4. Ви можете підробляти кілька днів на тиждень, розносячи листівки і газети безкоштовних оголошень по домівках. Робота ця займає пару годин в день в будь-який зручний для вас час. Правда, роботодавці більше зацікавлені в постійних розповсюджувачах, неохоче довіряючи пресу випадковим людям.

5. А ось для розповсюдження листівок у метро шукають саме людей, які бажають заробити швидко. Чим швидше ви роздамо листівки, тим швидше ваш робочий день закінчиться. Але схалтурити не вдасться: за розповсюджувачами завжди спостерігає представник замовника. Заробити багато, звичайно, на такий підробці не вийде. Максимум 1000 рублів за пару годин на вулиці....

Відповідь на запитання: Як заробити за пару днів