Як заробити електрикові

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Робота, пов'язана з ремонтом різного роду електричних приладів або щитових, завжди актуальна в наш час. Поки не придумано технологій, які б змогли обходитися без допомоги людини. Отже, що ж потрібно зробити електрику, щоб отримати винагороду за свою нелегку працю?
Вам знадобиться:
- Комп'ютер з виходом в інтернет;
- Телефон;
- Газета;
- Писальні приналежності.

Інструкція:
1. Встаньте на облік на біржі праці. Перше, що потрібно зробити, якщо ви ще не змогли знайти постійного місця роботи - заявити про це на біржі. Там ви зможете отримувати зовсім невелике допомогу по безробіттю. Також вам будуть шукати паралельно з цим вакантне місце. Тут є один недолік - вам доведеться віддати певний відсоток від першої зарплати. Але така плата цілком виправдовує себе.

7. Розкажіть всім друзям і знайомим про свої навички. Дуже важливо, щоб все ваше оточення знало про ваші здібності. Дуже часто багатьом доводиться самостійно розбиратися в перехідниках, лампочках або щитових приладах. Це досить небезпечно для недосвідченого людини. Допоможіть кілька разів своєму оточенню, щоб воно потім могло вас порадити в яке-небудь гарне місце або іншим людям. Фахівці високого рівня потрібні скрізь і завжди.

3. Дайте короткий і лаконічне оголошення в місцеву газету. Найшвидший спосіб привернути до своєї персони - помістити повідомлення про себе в ЗМІ. Газета - простий шлях, який дозволить швидко відреагувати тисячі зацікавлених громадян та організацій! Не викликає сумніву, що вам подзвонять. Але щоб добре влаштуватися і заробити, вам потрібно буде повторити розміщення кілька разів.

4. Зробіть рядкові оголошення і розвісьте їх на вулиці. Напишіть також короткий повідомлення про ваші послуги, переваги та цінах. Помістіть контактні дані на відривну частина оголошення. Розвісьте їх близько під'їздів будинків і на спеціальних стендах для оголошень, де є скупчення народу кожен день. Вам обов'язково подзвонять і можливо запропонують підробіток або роботу!

5. Помістіть сотні повідомлень по всьому інтернету на дошках оголошень. Зараз безглуздо шукати роботу поза глобальної мережі. Звичайно, не відмітайте на задній план вищевказані методи. Але пам'ятайте про те, що більшість роботодавців та потенційних клієнтів зараз використовують мережу інтернет. Напишіть про себе коротку інформацію, про послуги електрика і про переваги роботи з вами. Поширте дане оголошень по всьому безкоштовним дошкам в мережі. Виконавши всі вищевказані кроки правильно, ви не зможете не заробити в якості електрика....

Відповідь на запитання: Як заробити електрикові