Як заробити молодій мамі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Під час декрету молоді матусі набувають багато знань. З народженням дитини жінка повністю змінюється, змінюються її погляди на життя, що часто призводить до зміни роботи. Чи можна під час декретної відпустки реалізувати деякі бізнес ідеї? Звичайно.

Інструкція:
1. Рукодільниця
Деякі молоді мами люблять в'язати, вишивати або шити. Такі шедеври ручної роботи можуть бути не тільки хобі, а й можуть виявитися вельми прибутковим бізнесом. Для розкручування потрібно буде відкрити власний сайт, де розміщуватимуться фотографії ваших робіт, а також буде зв'язок з потенційними клієнтами. Продавати свої послуги також можна через форуми для молодих мам і рукодільниць.

2. Інтернет-бізнес
Якщо у вас широкий кругозір, і ви хочете розповісти про це світу, то можете спробувати свої сили в написанні статей (копірайтинг), розміщуючи свої статті на різних текстових біржах, або працювати контент менеджером, де потрібно буде наповнювати інформацією розвиваються сайти або форуми. Головна перевага такої роботи - це віддаленість (тобто робота на дому) і, що важливо для молодої мами, - вільний графік.

3. Фріланс
Якщо ви дружите з фотошопом, то, виходячи від ступеня ваших знань, вам відкритий шлях в дизайнерський фріланс. Це може бути виготовлення простих дитячих фоторамок або створення дизайну сайтів.

4. Організація дитячих свят
Ви можете без будь-якого сорому надягати на себе костюм клоуна і дарувати дітям свято, у дитячому колективі відчуваєте себе як риба у воді, і у вас є кілька власних сценаріїв? Тоді організація свят для дітей повністю в ваших руках!

5. Інтернет-магазин
Молоді мами напевно досить часто стикалися з проблемою, що маляті терміново потрібно щось купити, а можливості немає. У такому випадку на допомогу приходить інтернет-магазин. Зараз інтернет магазини набирають велику популярність, так, може варто спробувати відкрити свій власних інтернет-магазин? Не потрібно ні приміщень, ні продавців (знадобиться кур'єр). Напрямок магазину може бути будь-яке, наприклад, дитячі розвиваючі іграшки або красива одяг для вагітних.

6. Поява новонародженого окрилює молоду маму, наповнює творчістю і прагненням до творення. Будь-які ваші знання і захоплення можуть і повинні працювати на вас! Удачі!...

Відповідь на запитання: Як заробити молодій мамі