Як поліпшити гальма на ВАЗ

Posted by Admin on 11-11-2013, 17:24 in Авто

Ефективність гальмування автомобілів вітчизняного виробництва, на яких, як правило, встановлюється комбінована система гальм: передня вісь оснащена гальмівними дисками, а задня - обладнана барабанами - істотно нижче в порівнянні з імпортними машинами, обладнаних виключно дисковими гальмівними механізмами з АБС.

Вам знадобиться:
- Комплект дискових гальмівних механізмів для задньої осі.

Інструкція:
1. Примітний той факт, що наш російський автопром розробив і провів випробування дискової системи гальм для ВАЗ 2112 але з незрозумілих причин в Тольятті відмовилися впроваджувати розробку у серійне виробництво, і продовжують випускати автомобілі із застарілою системою гальм.

2. Правда, виробництво комплектів з гальмівними дисками продовжує здійснюватися малими партіями як на ВАЗі, так і іншими виробниками. Щоб поліпшити гальма на автомобілі виробництва Волзького автозаводу власнику достатньо придбати відповідний комплект запчастин по переобладнанню гальмівних механізмів для задньої осі і змінити у своєї машини заводську комплектацію застерігаються вузлів.

3. Після покупки необхідного комплекту автомобіль встановлюється на рівною поверхні. При допомоги домкрата задня частина машини встановлюється на жорстких опорах, і з задньої осі демонтуються: гальмівні барабани, колодки, механізми стоянкового гальма, гідравлічні робочі циліндри гальм і опорні диски.

4. У кожному комплекті дискових гальм, призначеному для переобладнання задньої осі автомобіля, є детальна інструкція по монтажу, вивчивши яку, деталі з придбаного комплекту послідовно встановлюються майстром на необхідні місця. Як правило, подібна модернізація гальмівних механізмів ні в кого не викликає ніяких ускладнень....

Відповідь на запитання: Як поліпшити гальма на ВАЗ