Як зарядити мото акумулятор

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Зарядних пристроїв, спеціально призначених для 12-вольтів мотоциклетних акумуляторів, вітчизняна промисловість не випускає. Імпортні відрізняються високою ціною, доступною не кожному мотоциклісту. Тому в якості зарядного пристрою можна використовувати стаціонарний комп'ютер.

Вам знадобиться:
- Два відрізки ізольованого проводу метрової довжини різного кольору;
- Ніж, ізолента, хрестова викрутка;
- Лампочка на 12 В або тестер Інструкція:
1. Вимкніть комп'ютер і вийміть провід з розетки. Зніміть кожух системного блоку. Зверніть увагу, куди підключений дріт, який ви вийняли з розетки. Це і є блок живлення. Від нього відходить багато різноколірних дротів, що закінчуються пластиковими роз'ємами. Найбільший роз'єм підключений до материнської плати. Від'єднайте його, натиснувши фіксатор і запам'ятавши розташування цього фіксатора.

2. Промаркіруйте всі інші дроти, що йдуть від блоку живлення, написавши на них, до яких пристроїв вони підключені. Потім відключіть їх все. У підсумку ви отримаєте блок живлення комп'ютера, Відключений від його внутрішніх систем. Відкрутивши його кріпильні гвинти, розташовані з боку силового дроту, вийміть його.

3. Візьміть великий роз'єм, відключений від материнської плати. З боку фіксатора знайдіть кілька чорних і один зелений провід. Виберіть з них зелений провід і чорний, самий ближній до зеленого, і перемкніте їх. Включіть блок живлення в розетку. Якщо вентилятор охолодження почне обертатися, на цьому етапі все зроблено правильно. Перевірте надійність кріплення перемички.

4. Тепер візьміть дроти, які раніше йшли від блоку живлення і які повинні бути промарковані. За допомогою тестера або лампочки знайдіть такі дроти, на які подається напруга 12 В. Знайшовши провід, з цього ж джгута виділіть та провід маси за допомогою того ж тестера або лампочки. При визначенні напруги за допомогою лампочки звертайте увагу на яскравість її світіння. Якщо вона світиться не в повний накал, значить, Напруга менше потрібного.

5. Визначивши пару потрібних проводів, зачистите їх кінці від ізоляції і підключіть до мото акумулятора. При цьому важливо не переплутати полярність: позитивний дріт підключайте до позитивної клеми, негативний (масовий) - до негативної клеми. Включіть блок живлення в розетку і заряд піде.

6. Періодично контролюйте рівень заряду акумулятора. Напруга на його клемах буде рости прямо пропорційно ступеню його зарядженості. Коли напруга досягне 125-128 В, відключіть акумулятор від блоку живлення....

Відповідь на запитання: Як зарядити мото акумулятор