Як заробити на заправці

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Роботу на заправці навряд чи можна віднести до розряду легких. Персоналу доводиться перебувати на ногах в будь-яку погоду, багато рухатися, дихати парами палива і автомобільними вихлопами. Однак на старті кар'єри навіть така робота може принести непоганий дохід, дозволить виробити дисципліну і навички спілкування з людьми.

Вам знадобиться:
- Губка;
- Ємність з водою;
- Засіб для стекол.

Інструкція:
1. Завжди перебуваєте у заправної колонки і стежте за під'їжджає автомобілями. Якщо машин на заправці мало, обслуговуйте кожну з них, оскільки це входить у ваші посадові обов'язки. Ви можете не робити цього лише в одному випадку: якщо водій виявив бажання заправити свій автомобіль сам. Намагайтеся бути привітними та ввічливими. Нерідко постійні клієнти запам'ятовують певних заправників і воліють, щоб їх обслуговували саме вони. Зрозуміло, чайові в даному випадку - стабільні.

2. Виконуйте додаткові послуги для клієнтів. Одна з найпоширеніших - швидке миття лобового скла, фар і номерних знаків. Тримайте під рукою набір необхідних пристосувань: спеціальну губку, ємність з водою, засіб для блиску стекол. Щоб не робити роботу впустую, обов'язково довідаєтеся у клієнта, чи потрібні йому ваші послуги. Як правило, ціна такої роботи не обмовляється, а відвідувач дає вам будь-яку суму на свій розсуд. Однак ви повинні мати відповідь на питання, скільки буде коштувати ваша послуга.

3. У дощову чи холодну погоду запропонуйте клієнту взагалі не виходити з машини. Багато автовласників будуть не проти, якщо ви самі сходите в касу, а потім принесете їм чек і здачу. Як правило, в даному випадку ви можете розраховувати на чайові.

4. Якщо клієнтів дуже мало, виконуйте додаткову роботу. Ви можете чистити сніг, підмітати територію, розвантажувати надходить товар, займатися іншими господарськими справами. Заздалегідь обговоріть з керівництвом заправки оплату такої праці.

5. Освойте додаткові навички з обслуговування автомобіля: зміна і долив масла, перевірка тиску в шинах. Якщо ваша заправка досить велика і знаходиться на жвавій трасі, такі послуги можуть бути цілком затребувані....

Відповідь на запитання: Як заробити на заправці