Як заробити перші гроші не в інтернеті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Додатковий дохід можна отримувати не тільки на просторах інтернету. Заробити свої перші гроші в вільний від навчання та інших занять час можна декількома «реальними», а не віртуальними способами.

Інструкція:
1. Заробити перші гроші навіть при сильній обмеженості у вільному часі, можна, зайнявшись продажами товарів за принципом мережевого маркетингу. У більшості випадків, ніяких додаткових фінансових вкладень така робота не вимагає. Вам необхідно лише зареєструватися в якості представника у відповідній фірмі, отримувати регулярно каталоги продукції, що випускається і пропонувати її потенційним покупцям. З кожної покупки ви будете отримувати певний відсоток від вартості товару в якості винагороди. Вибір сфери продажів залежить виключно від вас - дівчатам сподобається працювати з продажем косметики, а чоловікам - продавати електротовари.

6. Заробити гроші вперше допоможе центр зайнятості молоді. Якщо ви не володієте якимись професійними навичками, але хотіли б додатково пройти навчання перед тим, як влаштуватися на роботу, то ви можете звернутися до філії вищевказаного державної установи, що знаходиться у вашому місті з відповідною заявою про постановку на облік. Після прийняття заяви вам запропонують пройти професійне навчання або можливі варіанти працевлаштування. Навіть без спеціальних курсів вас можуть прийняти розклеювачем оголошень, кур'єром або офіціантом.

3. Якщо ви добре розбираєтеся в географії, математики або знаєте кілька іноземних мов, то неважко буде використовувати свої знання для отримання стабільної грошової прибутку. Вільне володіння англійською мовою або навіть наявність лінгвістичного вищої освіти дозволить вам заробляти репетиторством з школярами і студентами непогані гроші. Пізнання з інших шкільних предметів та дисциплін, що вивчаються у вищих навчальних закладах, стануть в нагоді при написанні доповідей, рефератів, курсових і дипломних робіт на замовлення. Повісьте оголошення про надання відповідних послуг недалеко від ВНЗ та шкіл - і постійний дохід вам забезпечений....

Відповідь на запитання: Як заробити перші гроші не в інтернеті