Як заробити на каталозі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Каталоги давно стали частиною російської дійсності. Люди вибирають по них меблі, книги, одяг. Ви напевно знайомі з декількома дистриб'юторами косметичних компаній, і, може бути, зі зневагою ставитеся до їх діяльності. Звичайно, мільйонів на каталогах не заробиш, але п'ять-десять-п'ятнадцять тисяч в місяць зробити реально. Тільки для цього треба стати професіоналом.

Вам знадобиться:
каталог, гроші

Інструкція:
1. Прочитайте каталог від кірки до корки мінімум двічі (більше можна, менше - ні). Хороші продавці знають всі знижки і пропонують клієнтові найвигідніші акції. Крім того, ви повинні ідеально орієнтуватися в структурі каталогу, щоб при нагоді швидко знайти потрібний продукт.

2. Користуйтеся продукцією, яку пропонуєте. Запам'ятайте просте правило: історія з особистого досвіду набагато ефективніше анотації в каталозі. Ви самі повинні знати, наскільки хороший шампунь і як довго тримається аромат.

3. Збирайте позитивні відгуки інших дистриб'юторів і клієнтів. На собі спробувати все неможливо: є вікові крему, які не підійдуть дівчині; є чоловічі серії, якими не стане користуватися жодна жінка. Ходіть на навчальні заходи, проведені вашою компанією. На них ви дізнаєтеся інформацію, завдяки якій зможете більше заробляти.

4. Придбайте пробники. З ними продажу стають простіше.

5. Купите 20 каталогів, роздайте їх знайомим. Зберіть замовлення через день. Не переживайте, якщо замовить НЕ кожен, Іноді людям дійсно нічого не треба.

6. Зробіть замовлення, розкладіть його по корпоративним пакетикам (кожній людині - свій пакетик). Рознесіть по клієнтам. Отримайте оплату. Повторюйте цей і попередній кроки до тих пір, поки вам не здається, що грошей достатньо.

7. Заведіть у спеціальному зошиті (або на комп'ютері) міні-досьє на кожного вашого клієнта. Необхідно записати переваги в продукції (крему, туалетні води, декоративна косметика ), захоплення, вік, дату народження (щоб прийти в потрібний день з невеликим подарунком), кожну покупку їм зроблену. Перед тим як йти до клієнтів, перечитуйте ці записи.

8. Піклуйтеся про людей. Не треба нікому нічого «втюхати». Пропонуйте продукт, потрібний людині, діліться своїми враженнями, розказуйте про відчуття інших клієнтів. Робіть невеликі подарунки на пам'ятні дати. Тоді клієнт залишиться з вами надовго.

9. Відрізняється від інших дистриб'юторів. Шукайте масові замовлення.
Приклад. Напередодні 8-го березня зверніться до директора школи з комерційною пропозицією: зробити за невелику плату індивідуальний подарунок для кожної вчительки....

Відповідь на запитання: Як заробити на каталозі