Як заробити візництвом

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Один з найпростіших і доступних способів заробити - зайнятися приватним візництвом. Мільйонером таким чином ви навряд чи станете, але отримати за свою працю достойні гроші можна буде завжди.

Вам знадобиться:
Хоча б невеликий стаж водіння - обов'язково. Тільки-тільки отримавши права, займатися приватнимвізництвом не варто. Своя машина. Для того, щоб заробити приватним візництвом, хоч і дуже бажана, але необов'язкова. Безкінні »можуть при бажанні працювати на машині фірми-таксі.

Інструкція:
1. Для початку треба вирішити - чи будете ви працювати на себе або на боса. У першому випадку ви можете або зайнятися приватним візництвом на свій страх і ризик, як "бомбила", або офіційно реєструватися індивідуальним підприємцем, а значить: сплачувати податки і відрахування державі, на першу вимогу пасажира видавати чек, проходити довгі бюрократично процедури. У другому - ви станете найманим працівником, але все одно можете вважатися вільним таксистом, тому що більшість фірм працюють з водіями по дуже простій схемі: здаєш за зміну певну суму, все, що понад - кладеш в кишеню. Якщо права є, але немає машини, транспорт дадуть в користування, навіть з можливістю викупу.

2. Ідеально, якщо в цей бізнес вас введе, порекомендує, більш досвідчена людина. Так ви уникнете конфліктів з іншими легальними і нелегальними таксистами.

3. Прорахувати, яку суму ви плануєте заробляти за зміну або в день, за тиждень, За місяць. Але не по-максимуму, при повній завантаженості, - так все одно не ніколи вийде, а мінімально. Якщо ви побачите, що заробити приватним візництвом все одно можна, починайте таксувати.

4. Вивчити територію (місто, район), де ви плануєте працювати. Це можна зробити за довідником і на місці - поїздивши самому або з більш досвідченим водієм. Вам на допомогу - паперові карти, Інтернет-карти. І просто чудово, якщо у вас є навігатор. Набувати цей пристрій спеціально для приватного візництва - додаткові витрати. Але якщо ви серйозно мають намір заробляти приватним візництвом, покупка навігатора може бути виправданою.

5. Пройти медкомісію. На офіційній роботі вас це зробити зобов'яжуть. На неофіційною це все одно буде дуже корисно - для себе. Хто знає, бути може, вам не те, що не можна займатися приватним візництвом, а взагалі потрібно терміново лікувати яке-небудь серйозне захворювання.

6. Шукати клієнтів. Якщо ви працюєте на фірму, замовленнями вам буде забезпечувати диспетчер. Якщо на себе, то і крутитися доведеться самому. Самі прибуткове час - вранці, коли народ поспішає на роботу і, відповідно, вечір - Час пік, коли люди повертаються додому. Якщо вийде, можна брати відразу чотирьох пасажирів, наприклад, з зупинки - вони все одно їдуть в одну сторону. У невеликих містах народ, як правило, їздить на заробітки до райцентру, з Підмосков'я - до столиці. Громадський транспорт в години пік переповнений, за ту ж ціну, скільки коштує поїздка в електричці або автобусі, можна набирати пасажирів на всі вільні місця в своїй машині і возити їх швидко і з комфортом....

Відповідь на запитання: Як заробити візництвом