Як заробити вчителям англійської мови

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

На жаль, вчитель англійської мови в школі не може вимагати більшої заробітної плати, чим вона встановлена державою. Але у такого вчителя досить навичок, щоб знайти додатковий заробіток.

Інструкція:
1. Головна зброя вчителя англійської - це його мова. Причому у всіх сенсах. Крім відмінного «спік інгліш», він повинен бути сам по собі комунікабельний, щоб завоювати повагу та учнів, і роботодавця. Такого вчителя хороша робота знайде сама. Але, якщо з якоїсь причини цього не відбувається, можна почати пошуки самостійно. І перше, що варто спробувати - репетиторство. Методики занять з дітьми та дорослими різні, тому варто заздалегідь розрахувати свої сили. Оголошення про послуги репетитора можна залишати в соцмережах, в газетах і на сайтах типу «З рук в руки», а можна просто розвісити по зупинкам. Репетитори потрібні завжди - для підготовки до іспитів і підвищення мовного рівня.

2. Крім звичайного репетиторства, можна організувати групи учнів. Ними можуть зацікавитися дорослі люди, яким потрібні розмовні навички, а не граматичні правила. У таких групах вони зможуть практикувати свою англійську, спілкуючись на різні теми. Репетиторство для них не підійде, якщо їх завдання - оволодіння живою мовою, - допомогти тут може тільки спілкування. У різних містах є досвід створення лінгвоклубов, де всі бажаючі, розмовляючи тільки іноземною мовою, підтягуючи свій рівень. У рамках таких зустрічей можна організовувати перегляди фільмів без перекладу, театральних постановок, концертів, читання книг. До всього іншого, це - захоплюючий вид дозвілля, і люди до нього потягнуться.

3. Ну і, звичайно, найочевидніший спосіб заробітку вчителя англійської - переклади. Але тут є одне головна перешкода. Якщо репетитори в школах потрібні завжди, то перекладачі, особливо в містах, де буває мало іноземців, рідко затребувані. Врятувати в цьому випадку може або виняткове володіння мовою, в чому вам не було б рівних серед місцевих колег, або дистанційна робота через інтернет. У перекладах постійно потребують книжкові, журнальні видавництва, варто запропонувати їм свої послуги. Для початку можна зареєструватися на сайтах банків переказів. Перший час замовлення буде не так просто знайти, і в основному вони будуть малооплачіваеми. Але з часом ви наб'єте руку, і у вас вже буде гарне портфоліо, яке може зацікавити роботодавця....

Відповідь на запитання: Як заробити вчителям англійської мови