Як заробити на своєму сайті для новачків

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Про те, що за допомогою свого сайту можна непогано заробити, давно відомо. В інтернеті ходять цілі легенди про майстрів манімейкінга, які отримують зі своїх сайтів доходи в сотні тисяч доларів. Не дивно, що кожному хочеться веб-майстру хочеться добитися аналогічних успіхів. Але як заробити на своєму сайті новачкові, ще не має ніякого досвіду? З чого почати?

Інструкція:
1. Найпростіший і розповсюджений спосіб заробітку на сайті, який прекрасно підійде як самому починаючому сайтостроітелю, так і досвідченому веб-майстру, - це контекстна реклама. Принцип її дії дуже простий: на сторінках сайту розміщуються спеціальні рекламні блоки з посиланням на ресурс рекламодавця. Дохід надходить від кликання по них відвідувачів, оплата призначається за кожен клік окремо. Відповідно, чим більше кліків і переходів на сайт рекламодавця, тим вище заробіток веб-майстра.

2. На сьогоднішній день найбільш популярними і серйозними системами контекстної реклами є сервіси двох найбільш впливових пошукових систем Яндекс.Директ і Google AdSense. Принцип їх роботи аналогічний: сайт додається веб-майстром в систему, після перевірки модераторами і отримання їх схвалення на нього встановлюються рекламні блоки і в них показується реклама, близька за змістом до контенту сайту. Теми для реклами підбираються автоматично.

3. Встановіть на своєму сайті контекстну рекламу дуже просто. Для роботи з системою Яндекс.Директ потрібно зайти на сайт цього сервісу в партнерський розділ за адресою http://partner.yandex.ru/?hnt=dir, Натиснути на велику кнопку «Стати учасником», зареєструватися і додати свій сайт для перевірки відповідно до підказками майстра рекламної мережі. Після схвалення ресурсу, власнику буде надано програмний код, який потрібно вмонтувати в свою сторінку, і доступ до панелі веб-майстра.

4. Для роботи з Google AdSense потрібно зайти в розділ реєстрації рекламної мережі ( Https://www.google.com/adsense/?hl=ru ), Зареєструватися і далі слідувати вказівкам системи. Після перевірки і схвалення сайту можна буде розміщувати рекламний блок на своїх сторінках в найбільш зручному місці. Якщо виникнуть якісь труднощі в процесі установки або роботи, можна вивчити офіційний блог Google AdSense ( http://adsense-ru.blogspot.com/) або написати листа до техпідтримки.

5. Другий за поширеністю варіант заробітку на своєму сайті для новачків - це тизерна реклама. Тізерна мережі надають своїм клієнтам спеціальні банери з рекламними оголошеннями для розміщення на їх сайтах. Оплата йде або за окремі кліки по банерах, або за їх покази. Ціни за покази та кліки в цих мережах, як правило, досить невисокі, але при великому трафіку цей тип заробітку може бути досить ефективний. Сьогодні в інтернеті існує цілий ряд Тізерна мереж, що об'єднують рекламодавців і веб-майстрів: Visitweb.com, Pay-click.ru, bodyclick.net, adTeaser та інші. Яку з них краще вибрати, вирішувати доведеться самому веб-майстру. Але важливо пам'ятати, що не бажано перевантажувати сторінки свого сайту надлишком реклами. Це відлякує відвідувачів і негативно сприймається пошуковими системами....

Відповідь на запитання: Як заробити на своєму сайті для новачків