Як заробити на копірайтингу

Posted by Admin on 12-07-2013, 21:31 in Робота і кар'єра

Традиційно копірайтингом називають написання рекламних текстів. Однак в останні роки в це слово вкладають більш широкий зміст. Копірайтерами стали називати всіх, хто пише тексти для інтернету. Один з варіантів такого заробітку - проект "релевантним Медіа". Замовлення на ньому є практично завжди, виконувати їх можна в будь-який зручний час, а фінансові перспективи обмежені тільки працездатністю авторів.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер;
- Доступ в інтернет;
- Паспортні дані;
- Адреса реєстрації за місцем проживання;
- Номер свідоцтва державного пенсійного страхування;
- ІПН;
- Рахунок у банку для перерахування гонорарів.

Інструкція:
1. Зайдіть на головну сторінку проекту "релевантним Медіа" і пройдіть нескладну реєстрацію.
При цьому доведеться ввести свої персональні дані: серію, номер, дату і місце видачі паспорта, адреса реєстрації за місцем проживання, ІПН і номер страхового пенсійного свідоцтва, а також номер банківського рахунку.
Боятися, що вони потраплять не в ті руки, не слід. Вся ця інформація потрібна адміністрації проекту, Так як вона суворо дотримується податкове законодавство. Законодавство про захист персональних даних вона дотримується теж, так що їй цілком можна довіряти.

2. Перш ніж приступати до роботи, уважно вивчите інструкції, які знайдете в інтерфейсі системи. Можна порекомендувати не обмежуватися тільки інструкцією для авторів, а відкрити і призначену позаштатним редакторам.
Навіть якщо ви не плануєте в майбутньому претендувати на цю роль (а у добре зарекомендували себе авторів така перспектива є), знайомство з цим документом дозволить зрозуміти, Чого повинен вимагати від вашого тексту редактор. А розташовуючи цією інформацією, ви можете значно зменшити число повертаються на доопрацювання і, тим більше, відхилюваний статей.

3. Після вивчення інструкцій ви можете приступити до найголовнішого - власне заробляння грошей. У системі передбачена зручна і зрозуміла опція пошуку завдань з фільтрами по тематиці і видавцеві.
Теми статей, потрібних проектом, оновлюються досить часто, так що випадки, коли не знаходиться жодної відповідної, виняткові.
Взявши тему в роботу, напишіть статтю у відповідності з вимогами, викладеними в інструкціях. А після її схвалення чекайте оплати. Гроші перераховуються щотижня по середах. Іноді, звичайно, не обходиться без затримок, але не більше, ніж на кілька днів....

Відповідь на запитання: Як заробити на копірайтингу