Як заробити з мобільним телефоном

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Сучасної людини важко уявити без мобільного телефону. Подібним апаратом зв'язку в даний час володіє практично кожен. У багатьох навіть кілька мобільних телефонів. Для більшості мобільний телефон не більше, ніж зручний засіб зв'язку, хтось використовує його як фотоапарат, MP3-плеєр, встановлює на нього гри, виходить з його допомогою в інтернет. Але мало хто здогадується, що мобільний телефон може приносити і невелику прибуток своєму власникові. Існує кілька способів заробити за допомогою мобільного телефону: участь у партнерських програмах операторів мобільного зв'язку, WAP-серфінг, мобільна реклама.

Інструкція:
1. На офіційних сайтах операторів мобільного зв'язку можна отримати інформацію про партнерські програми. Наприклад, за вашою рекомендацією ваш знайомий підключається до певного тарифного плану, або підключає певну послугу. За це, оператор мобільного зв'язку нараховує вам винагороду (вигляді безкоштовних хвилин, пакетів СМС і т.п.), або вам нараховуються бонусні бали, які також можна витратити на послуги зв'язку. Погодьтеся, дрібниця, а приємно. У підсумку і оператор задоволений просуванням тарифного плану, або послуги, і ви отримали винагороду за участь в партнерській програмі.

2. Якщо ж ваш телефон має доступ в інтернет за технологією GPRS, ви можете спробувати такий вид заробітку, як WAP-серфінг. Участь в серф-проектах укладається, як правило, у відвідуванні сайтів рекламодавців, а також виконання нескладних завдань, на зразок переходу по конкретній посиланням. Винагорода за участь в таких проектах нараховується за кожний «клік» за посиланням; виражається винагороду зазвичай у вигляді невеликих сум або бонусних балах. Правда, тут треба бути обережніше, оскільки існує чимало шахрайських проектів, за участь в яких ви нічого не отримаєте.

3. У володарів смартфонів або КПК є можливість заробляти на мобільній рекламі. Існує кілька компаній, що спеціалізуються на мобільній рекламі. Участь в рекламних акціях таких компаній відбувається за однією схемою: користувач встановлює на свій телефон спеціальну програму для запуску рекламних банерів. Наступним дією йде заповнення анкети (особливу Увагу В анкеті приділяється віком, для того, що б визначити характер реклами). Після виконання всіх дій програма починає працювати в автоматичному режимі: як тільки на ваш телефон надходить дзвінок, SMS або MMS, на екрані телефону висвічується рекламний банер. Винагорода в акціях такого роду нараховується за кожний перегляд реклами....

Відповідь на запитання: Як заробити з мобільним телефоном