Як заробити на інтернет-гаманці

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

На сьогоднішній день мало кому з користувачів мережі інтернет треба пояснювати про електронні гроші і правила користування гаманцями. З появою електронних гаманців стартував бізнес в мережі, тому що з'явилася можливість оплачувати отримувати платежі віртуальними грошима. Для багатьох простору всесвітньої мережі стали місцем роботи. Чому б не спробувати заробити на електронному гаманці.

Інструкція:
1. Ось один із способів, який дозволить одночасно отримувати прибуток як в віртуальної, так і в реальному житті. Припустимо, у вас є якась сума грошей в електронному гаманці. Є люди, яким в силу різних причин немає можливості поповнити баланс свого мобільного телефону. Ви пропонуєте послугу перерахування своїх віртуальних грошей на баланс нужденного, а з нього берете готівкою з урахуванням комісії за послугу. Таку процедуру можна робити не тільки з балансом мобільних телефонів.

2. Є ще один спосіб. На сьогоднішній день багато підприємницькі структури з метою своєї реклами виділяють великим платіжним порталам фінансові кошти, за допомогою яких платіжні структури залучають інтернет-користувачів за допомогою виплати їм бонусів. Розміри цих бонусів варіюють від 001 до 100 долара. Тактика отримання бонусів на свій рахунок в електронному гаманці має різні варіанти. Це відвідування сайтів рекламодавця, обробка електронних повідомлень, заповнення усіляких анкет рекламодавця і так далі. Рекламодавців велике безліч і, якщо приділити істотну кількість часу для заробітку бонусів, то через якийсь час роботи можна заробити непогані гроші.

3. У мережі можна також заробити на обміні валют по курсу, обумовленому учасниками обміну. Є сайти, на яких користувачі в силу різних обставин змушені продавати валюту за курсом, відмінному від офіційного, за домовленістю сторін обміну. Тут можна виграти на різниці курсів валют. Переказ валюти на такі сайти проводиться через сайти - обмінники, які можуть бути представлені у вигляді програм. На кожному такому обміннику є своя комісія за послугу.

4. В інтернеті є великі компанії, які пропонують роботу в інтернет-гаманці. Зазвичай ця робота полягає в тому, що ви пересилаєте з корпоративного гаманця зарплату на рахунки працівників. За цю роботу ви отримуєте певний відсоток від суми перерахованих грошей, або фіксований оклад. Однак у цій сфері останнім часом з'явилося багато шахраїв, так що будьте уважні....

Відповідь на запитання: Як заробити на інтернет-гаманці