Як заробити за допомогою комп'ютера

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Світова економічна криза, зростання безробіття і висока конкуренція за робочі місця змушують все більше число людей шукати альтернативні джерела доходів. І все частіше увага звертається на можливості, які може надати в цьому плані самий звичайний комп'ютер. Дійсно, навіть людина, що має мінімальні навички роботи з комп'ютером, при бажанні може знайти для себе невелику підробіток на ньому. Що жговорити про тих, хто володіє високою кваліфікацією і вільним доступом в інтернет.

Інструкція:
1. Перш ніж намагатися заробити за допомогою комп'ютера, потрібно визначити для себе, що ви вмієте в професійному плані, які послуги ви можете запропонувати потенційним клієнтам. Приміром, ви кваліфікований бухгалтер і легко справляєтеся з найскладнішими квартальними звітами та балансами. Отже, напевно знайдуться власники маленьких фірм та ВП, яким тримати в постійному штаті головбуха не по кишені, але бухгалтерський облік вести необхідно. Ось вам і ціле перспективний напрямок роботи. Досить переглянути оголошення або дати своє.

2. Те ж саме буде справедливо, якщо ви вмієте програмувати, малювати в графічних редакторах, верстати сайти, робити переклади, писати продають тексти та статті. Питання тільки в тому, щоб знайти надійних партнерів-замовників і налагодити з ними співпрацю. Це можна зробити або через спеціалізовані біржі фрілансерів, такі як Free-lance.ru, Freelancejob.ru, Freelance.ru., Або на великих форумах веб-майстрів начебто forum.searchengines.ru або www.armadaboard.com. Але пам'ятайте, що на вказаних ресурсах цінують професіоналів, тому вам спочатку доведеться деякий час підтверджувати свою репутацію і досвід, налагоджуючи ділові зв'язки.

3. Як же бути тим, хто в силу віку чи життєвих обставин, не має ніяких особливих умінь і успішних проектів? Варіанта тут два: або наполегливо вчитися, напрацьовувати знання і досвід, створювати портфоліо, або розвивати свій власний інформаційний бізнес. У другому випадку заробіток в інтернеті можливе за рахунок створення своїх сайтів і розміщення на них платної реклами, або за рахунок створення і продажу інформаційних послуг.

4. При наявності своїх сайтів дохід можна отримувати не тільки від контекстної реклами, але також за рахунок продажу місця на своїх сторінках для чужих комерційних посилань (заробіток на Sape), за рахунок надання платних послуг (наприклад, скачування файлів за СМС, доступ до закритого контенту і. п.), робота з партнерськими програмами, тобто отримання відсотка від реалізації товару через ваш сайт.

5. Власний Інфобізнес можна побудувати навколо одного або декількох навчальних курсів. Не має особливого значення, чому саме ви плануєте навчати людей, важливо, щоб ви самі впевнено розбиралися в предметі. Почати можна з створення власної розсилки з авторськими матеріалами. До речі, популярні розсилки приносять своїм власникам непоганий прибуток ще й за рахунок розміщення на них комерційної реклами. При затребуваності вашого курсу можна переходити до створення авторських відео-уроків на DVD і розсилці їх за певну плату. Найголовніше для успішного заробітку в інтернеті - це дійсно почати щось робити і не боятися роботи. Не потрібно розраховувати, що робота або бізнес в мережі зажадають менше сил і часу, ніж робота в офлайні. Це ілюзія. Зате при серйозному відношенні до справи, завзятості і сумлінності ваші зусилля обов'язково будуть винагороджені не тільки високими доходами, але й високою самооцінкою від успішно реалізованих планів....

Відповідь на запитання: Як заробити за допомогою комп'ютера