Як заробити без затрат

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Заробити зовсім без витрат - ідея досить утопічна, оскільки в будь-яку справу необхідно буде вкласти як мінімум свою працю. Однак способів заробити без матеріальних вкладень або з мінімальними вкладеннями (наприклад, купівля необхідних технічних засобів, реєстрація ІП) існує досить багато.

Інструкція:
1. Якщо ви вмієте створювати сайти або займатися веб-дизайном, заробити без затрат ви зможете, просто продаючи свої послуги. Все, що вам знадобиться - це ноутбук з відповідним програмним забезпеченням (яке напевно у вас є, якщо ви вмієте займатися подібними речами). Замовників знайти, як правило, досить легко як в інтернеті (оскільки попит на такі послуги досить високий), так і серед знайомих.

2. Заробити без затрат легко фотографу, організатору святкових заходів, ді-джею. У подібних випадках вам знадобиться тільки знайти клієнтів. Зазвичай це не складно, оскільки урочистості і важливі події відбуваються в житті кожного. Фотографа чи ведучого заходу найчастіше наймають по знайомству або рекомендації, тому, успішно попрацювавши з декількома знайомими і отримавши від них хороші рекомендації, вам буде нескладно знайти клієнтів.

3. Без витрат можуть заробити педагоги, репетитори і психологи. Займатися репетиторством або консультувати людей в якості психолога можна прямо вдома, а все, що вам для цього знадобиться - це ваші знання та навички. Аналогічно може працювати перекладач. Перекладач-фрілансер може співпрацювати з кількома фірмами і бюро перекладів, отримувати приватні замовлення через інтернет, По ньому ж відправляти перекази і отримувати оплату на банківську карту або Яндекс-гроші.

4. Який вміє і люблячим працювати з маленькими дітьми можна порекомендувати відкрити домашній міні-дитячий сад. Не секрет, що величезній кількості батьків не вдається прилаштувати дитину в державний садок, і тому вони нерідко змушені віддавати чималі гроші за місце в приватному саду. Міні-дитячий садок, в якому буде приблизно 5-6 дітей, можна організувати на квартирі (зрозуміло, якщо дітям в ній безпечно - немає відкритих розеток, гострих кутів і т.п.). Батьки дітей можуть оплачувати їхнє знаходження в саду по днях, тому гроші, які ви витратите на дитячу їжу та інші необхідні дітям речі, будуть вам відразу ж відшкодовуватися.



...

Відповідь на запитання: Як заробити без затрат