Як заробити в Америці

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Кожна людина, без сумніву, мріє купити гарний будинок, знайти сім'ю, ні в чому собі не відмовляти. Але для гарної мрії потрібен хороший фундамент, в даному випадку, капітал. Багато долають цю проблему грамотним шляхом і приймають рішення виїхати в Америку за грошима. Є декілька варіантів заробітку в США: програма AU PAIR, трудові договори, обмін досвідом, курси підвищення кваліфікації та інші види, як, наприклад,робота «далекобійником». Саме про ці види заробітку в Америці і піде мова далі.

Інструкція:
1. Свій перший робочий досвід експерти радять почати з досить надійної програми AU PAIR. Для цього зверніться у центр AU PAIR в вашому місті (його можна також знайти в інтернеті), і вам в лічені дні допоможуть підготувати всі документи і підібрати сім'ю, в якій ви будете працювати. За умовами програми вам потрібно буде кілька годин на тиждень виконувати роль доглядальниці для дітей і допомагати по господарству. Переваги: дохід до 1000 доларів США на місяць; короткий робочий день (не більше 4 годин на день); сім'я зобов'язується оплатити інтенсив-курс англійської мови; вивчення культури і погляд на неї "зсередини". Недоліки: багато сімей часто плутають студента AU PAIR з покоївкою, кухарем і т.д., і тому іноді перевищують в рази обов'язки, прописані в договорі (в цьому випадку не соромтеся звертатися до вашого куратору); договір строковий, а тому продовженню не підлягає, тобто після закінчення зазначеного терміну ви зобов'язані повернутися на батьківщину. В цілому AU PAIR-приваблива, вигідна робота в Америці.

2. Іншим цікавим варіантом є строковий трудовий договір, наприклад, як продавця у ресторані швидкого харчування або в супермаркеті. Для цього вивчите пропозиції в інтернеті, подайте заявку і збирайте валізу. Робота нелегка, але допоможе принести великий прибуток і надалі, просунутися по кар'єрних сходах (наприклад стати керуючим магазину). Переваги: високий заробіток - до 2500 доларів США; можливість отримання довгострокової посвідки на проживання (а при бажанні Залишитися До США назавжди), в більшості випадків роботодавець забезпечує житлом і страховкою. Недоліки: робота нелегка, вимагає великих зусиль; вільний час практично відсутня.

3. Якщо ви майстер "ламати і будувати" - застосуєте свої вміння в США, будівельник тут заробляє до 5000 доларів США. Покоївки, санітари і працівники ресепшена в середньому заробляють 1500-2000 доларів США. Якщо ж ви маєте водійські права з категорією "С", то робота в Америці в якості водія дальніх маршрутів (або по-простому далекобійника) зможе збагатити вас до 10000 доларів в місяць. Для цього зберіть всі необхідні документи і зверніться або через спеціальну (але перевірену і надійну) фірму у вашому місті, або самостійно через вакансії на інтернет-сайтах.

4. І нарешті, якщо вас цікавить тільки кваліфікована робота в Америці, то починати потрібно з Росії. Влаштуйтеся в міжнародну фірму, вивчите мову до вільного рівня і проситеся на підвищення кваліфікації (практику, програму з обміну навичками). Для студентів є більш простий шлях: знайдіть у США університет з вашої спеціалізацією і, зібравши всі документи, переводитеся. Для російських студентів в Америці, як правило, призначена висока стипендія, крім того ви зможете працювати до двадцяти годин на тиждень, а після отримання диплома влаштуватися за фахом (найчастіше студенти на останньому курсі проходять тривалу практику в одній із фірм-партнерів, і, що особливо відрізнилися, отримують запрошення на роботу).

5. Америка чекає працьовитих, діяльних і амбітних людей, які не бояться поміняти життя в кращу сторону!...

Відповідь на запитання: Як заробити в Америці