Як заробити на трекері

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Зі зростанням популярності різних інформаційних технологій заробіток в інтернеті стає все більш привабливим джерелом доходу для багатьох людей. Існує маса різноманітних способів заробити в інтернеті і один з них - це заробіток на торрент-трекері. Не всі розуміють, як можна заробити на файлообмінної мережі, але насправді, торрент-трекери є хорошим засобом для отримання прибутку.

Інструкція:
1. Всі знають, що на торрент-трекерах діє рейтингова система, згідно з якою розподіляються пріоритети між користувачами мережі - користувачі з високим рейтингом, що роздають великі обсяги інформації, мають привілеї в швидкості скачування і кількості закачуваних на добу файлів. Не у всіх є час і бажання займатися роздачею файлів, тому ви можете створювати акаунти в торрентах і спеціально підвищувати їх рейтинг постійної роздачею, а потім виставляти розвинені і просунуті акаунти на продаж, Щоб майбутнім власникам не довелося займатися підвищенням рейтингу самостійно.

2. Для того щоб набрати гідний рейтинг і потім продати аккаунт, створюйте якісні роздачі, правильно оформляйте їх, регулярно тримаєте комп'ютер включеним з відкритим торрент-клієнтом.

3. Заробляйте рейтинг і репутацію, роздаючи якомога більше скачаної інформації. Після продажу акаунта передайте покупцеві логін і пароль для доступу до трекера.

4. Також ви можете заробити на файлообмінниках, викладаючи на них файли з торентів. У файлообмінниках існують партнерські програми, згідно з якими вам платяться гроші за кожне скачування опублікованого файлу. Для того щоб заробити таким способом, зареєструйтеся на трекері і завантажте найбільш популярні і цікаві роздачі: фільми, ігри та багато іншого.

5. Вибрати файлообмінник, на якому ви зареєструєтесь (Deposit Files, ShareFlare та інші) і потім ознайомтеся з умовами партнерської програми обмінника. Завантажуйте на файлообмінник викачані з торрента файли та поширюйте на них посилання в мережі.

6. За певний кількість закачувань вам будуть перераховуватися кошти на PayPal або WebMoney. Для найбільшого кількості скачувань робіть публікації з вашими файлами на різних warez-порталах вільного доступу - описуйте файли в новинах і давайте до них посилання.

7. Якщо ви зареєстровані на закритому трекері, ви можете продавати за гроші інвайт на трекер, особливо, якщо він є перспективним і актуальним, і багато користувачів хочуть зареєструватися на трекері, щоб мати доступ до якоїсь ексклюзивної інформації....

Відповідь на запитання: Як заробити на трекері