Як заробити в новорічні свята

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Новорічна пора - час, коли основна частина країни активно відпочиває. Цілих десять днів дано нам, щоб відзначити веселе свято і відновити сили перед новим робочим роком. Але є деякі професії, у яких в ці вихідні починається справжній аврал. Адже заробляти гроші можна і в новорічні свята.

Інструкція:
1. Варіант перший і найлегший - Дід Мороз і Снігуронька. Зазвичай цим заробляють студенти театральних вузів. Але й звичайна людина справиться з цією нескладною задачею. Головне - любов до дітей. Вивчіть кілька віршів, приповідок, потренуйте голос. Якщо ви будете Дідом Морозом - постарайтеся виробити бас. Якщо Снігуронькою - ваш говір повинен бути співучим і ніжним. Додайте оголошення в газетах або просто розклейте на сусідніх будинках. Дзвінки обов'язково будуть, адже кожному батькові хочеться порадувати свою дитину новорічною казкою.

5. Підробіток, яка зажадає у вас деяких навичок - ведучий свята. Грудень - час корпоративних вечірок. І чим ближче 31-е число, тим дорожче коштують послуги ведучого. Але для того щоб вас покликали провести захід, необхідно напрацювати коло клієнтів. Тому починати свою практику коштує не взимку, а загодя. Краще навесні або влітку. Чим більше народу буде знати про те, що ви ведете свята, тим більше клієнтів ви наберете до нового року. І не лінуйтеся знайомитися з музикантами, оформлювачами, банкетної службою. Всі ці контакти можуть знадобитися вам при організації чергового заходу.

3. Якщо у вас невеликий досвід роботи або його немає взагалі, ви студент перших курсів або навіть учень старших класів - не турбуйтеся, заробити зможете і ви. У новорічні канікули проходить величезна кількість дитячих ранків і свят. А там завжди потрібні аніматори і помічники ведучих. Зверніться в бюро з працевлаштування або обдзвоните компанії, які займаються організацією заходів. Швидше за все, вам пощастить, і ви будете забезпечені роботою всі свята.

4. Так само завжди потрібні розклеювачі оголошень, промоутери, кур'єри з гнучким графіком роботи і невисокою оплатою праці. Головне - докласти зусиль при пошуку підходящої вам фахом. Зараз час сміливих і рішучих, тому сидіти вдома, очікуючи, що вам все принесуть на блюдечку, не варто. Розміщуйте своє резюме на всіх сайтах з працевлаштування, зверніться в службу зайнятості, поговоріть зі знайомими. Чим активніше ви будете шукати роботу, тим швидше знайдете вакансію душі, з цікавими завданнями і непоганою зарплатою....

Відповідь на запитання: Як заробити в новорічні свята