Як заробити гроші за допомогою інтернету

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Важко уявити життя сучасної людини без інтернету. Зараз він є практично в кожному будинку. За допомогою нього ви завжди можете бути в курсі всіх подій незалежно від вашого місця розташування. Однак інтернет може бути не тільки джерелом інформації. За допомогою нього можна заробляти гроші.

Вам знадобиться:
інтернет, комп'ютер

Інструкція:
1. Отже, у вас є комп'ютер, підключений до мережі інтернет. Чи достатньо цього для того, щоб почати заробляти? Не зовсім. Вам знадобляться деякі професійні знання. Наприклад, якщо ви журналіст, то вам буде цікаво зайнятися написанням статей на різні теми. Робота в інтернеті хороша тим, що в більшості випадків не обкладається податками, отже, ви отримуєте всю суму цілком. Але не варто будувати ілюзій про космічних заробітках. Так, є люди, які за допомогою інтернету отримали вагомий дохід, але вони йшли до цього декілька років і вклали чимало сил і засобів. Перш за все вирішіть для себе, що вам цікаво і що ви дійсно вмієте робити. Якщо ж ви почнете працювати в нецікавою або малознайомій вам сфері, то в більшості випадків потерпіть провал.

2. Раз і назавжди усвідомити, що легких грошей не буває. Якщо ви хочете домогтися успіху, то запам'ятайте, що всі банери і реклама з обіцянками мільйонів за пару кліків - це чистої води розлучення. Нічого просто так не дається. Дуже часто пропонують заробити на перегляді реклами. Це правда, але серйозних грошей ви не заробите, так як платять мізерно мало за один перегляд. Ви тільки зіпсуєте очі й витратите час і електрику даремно. Є також онлайн-опитувальники. Річ хороша, але постійним джерелом доходу стати не може. Швидше може використовуватися в якості бонусу.

3. Є таке поняття фріланс. Іншими словами, ви отримуєте разову роботу, виконуєте її і отримуєте за це гроші. Існує багато бірж фрілансерів. Але не так-то просто новачкові отримати своє перше замовлення. З самого початку подбайте про своє портфоліо. Важливі будуть відгуки, залишені про вас. Тому спочатку ви працюєте на портфоліо, а потім воно працює на вас. Як правило, у фрілансі можуть знайти собі роботу люди різної спеціальності, від програмістів до журналістів. Будьте готові до того, що вас кілька разів кинуть, тобто не заплатять за виконану вами роботу. Це цілком звичайне явище. Не варто сильно засмучуватися і впадати в депресію.

4. Ще один спосіб заробити - це торгівля на біржі. Заняття досить-непроста. Зніміть рожеві окуляри і зрозумійте, що робити гроші з повітря не вийде. Якщо ви зібралися навчитися торгувати на біржі, то вам доведеться запастися терпінням. Дуже серйозно варто поставитися до вибору дилера, так як останнім часом розвелося дуже багато фальшивих контор, діяльність яких спрямована на те, щоб забрати ваші кровні і зникнути. Працюйте тільки з перевіреними компаніями....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші за допомогою інтернету