Як заробити вагітної

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Раніше вагітність майже завжди означала відхід у декретну відпустку, який перетікав у відпустку по догляду за дитиною, і повна відсутність якої-небудь зайнятості (за винятком, звичайно, материнських обов'язків). Зараз не всі майбутні мами хочуть (та й мають можливість) зробити перерву в трудовій діяльності. Варіантів заробітку або, принаймні, підробітки, чимало: від постингу на форумах до відкриття власного невеликого справи.

Інструкція:
1. Вагітність - найкращий час спробувати витягти матеріальну користь зі свого хобі. Любите спілкуватися в інтернеті? Зараз можна заробити і на цьому. Багато фірм просувають свої товари через тематичні форуми та групи в соціальних мережах. Їм потрібні товариські люди, які можуть у процесі спілкування ненав'язливо прорекламувати їх товар, розповісти про нього. Перевага такого способу заробітку полягає в тому, що спілкуватися в інтернеті можна в будь-який час дня. Мінус один: платять за це, на жаль, небагато. Знайти замовника можна на біржах фрілансерів ( Www.freelance.ru Та інших).

2. Товариським також підійде і робота на домашньому телефоні. Це може бути робота менеджера з продажу якогось товару, робота рекрутера, яка проводить телефонні співбесіди. Таку роботу можна знайти на звичайних сайтах з пошуку роботи або на біржах фрілансерів.

3. Якщо ви працювали в сфері викладання або просто добре знаєте ті чи інші предмети, то у вас є хороший шанс заробити на репетиторстві. Учні можуть приїжджати до вас на будинок. Знайти їх можна через знайомих, ті ж форуми або соціальні мережі і через спеціалізовані сайти начебто www.repetitor.ru. Плата за один годинний урок може починатися від 500 рублів.

4. Вагітність не означає необхідності відмови від роботи за своєю основною спеціальністю. Багато хто може працювати за фахом з дому - це стосується журналістів, юристів, маркетологів, рекламістів. Можна або домовитися з роботодавцем про виконання деякого обсягу звичайної роботи вдома, або спробувати знайти приватних замовників на тих же біржах фрілансерів.

5. Дуже багато "дитячі" бізнеси - центри раннього розвитку, Магазини дитячих товарів і ін замислювалися і відкривалися саме майбутніми мамами. У свою чергу, матері легше довірити свого дитини іншої матері, а не просто віддати його на час свого вимушеного відсутності в якийсь домашній дитячий садок. Під час вагітності можна скооперуватися з іншими активними майбутніми мамами і задуматися про ідею відкриття, наприклад, центру раннього розвитку, підшукати невелике приміщення для нього, обладнання. А вже після народження дитини вести цей невеликий бізнес, корисний як вашій дитині, так і чужим....

Відповідь на запитання: Як заробити вагітної