Як заробити на кредитах

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Дуже багато кредитують банків, для яких клієнти - на вагу золота. Практично з будь-яким банком можна працювати, залучаючи клієнтів за договором на надання послуг і отримуючи за це винагороду. Чи буде це відсоток від продажу або якась фіксована плата за одного клієнта, залежить від банку.

Вам знадобиться:
ПК, знання банківської справи, бажання працювати.

Інструкція:
1. Вибираємо банк. Головний критерій - конкурентні процентні ставки, адже чим нижче відсотки, тим більше шансів, що клієнтів буде багато.
Зробити це можна, вивчивши продукти декількох банків, слід враховувати ступінь ризику неповернення, через що процентна ставка буде трохи варіювати. Залежить це від платоспроможності та дієздатності позичальника, його кредитної історії. Займатися перевіркою клієнта буде банк.

9. Детальне ознайомлення з продуктами. Уклавши договір з банком, потрібно досконально вивчити продукти, щоб кваліфіковано інформувати потенційного позичальника. Всі умови і тарифи можна знайти на сайті банку, або взяти пакет пропозицій в самому банку.

3. Робимо собі рекламу. Клієнтами можуть бути і фізичні особи, і підприємства. Один з ключових моментів - зовнішній вигляд повинен бути охайним, діловий стиль одягу, приємний запах, завжди потрібно мати з собою роздруковане комерційна пропозиція, яку можна буде залишити клієнтові для більш детального ознайомлення.
Починати все-таки варто з фізичних осіб, наприклад, різновид споживчого кредиту - автокредит. Сто відсотків у ваших друзів є знайомі, яким потрібен автомобіль. Розкажіть про переваги кредиту сусідам, колишні співробітники або співробітники друзів теж повинні про це дізнатися.

4. Пошук клієнтів. Сповістивши всіх знайомих, що, повірте, дасть результат через деякий час, починаємо шукати клієнтів в інших місцях:
Місцеві форуми, де щодня спілкується цільова аудиторія. Досить розмістити кілька оголошень для бажаючих прокредитуватися на вигідних умовах з вашими контактними даними.
Роздрукувавши пачку листівок, розносимо їх по поштових скриньках сусідніх будинків. Цю процедуру варто в перший час робити щодня, в сусідніх районах в тому числі.
Е-mail розсилки з пропозиціями. Це більше підходить для притягнення юридичних осіб. Адже дуже багато є довідників з переліком організацій та їх контактних даних.
Телефонні дзвінки з пропозицією на підприємства, електронний адресу яких невідомий;

5. Великі кредити. Ось уже пішли перші клієнти, можливо один із клієнтів працює на підприємстві, яке хоче взяти великий кредит як юридична особа. Ви можете їм допомогти. Домовтеся про зустріч з керівництвом, з'явитеся у всеозброєнні, адже енергія і вміння спілкуватися з людьми завжди призводять до позитивного результату. Проконсультуйте керівництво по продуктам банку, але ніколи не обіцяйте того, в чому ви самі сумніваєтеся. Залиште комерційну пропозицію і дайте час на його обдумування, через кілька днів подзвоніть, щоб дізнатися результат....

Відповідь на запитання: Як заробити на кредитах