Як заробити грошей на опитуваннях

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Мало хто знає, що в інтернеті є спосіб заробітку, правда, не дуже великого, який може бути дуже цікавим. Це інтернет-опитування. Існують спеціальні інтерактивні портали, які за замовленням виробників або наукових інститутів пропонують зареєстрованим на них учасникам різні маркетингові та соціальні опитування. За цей учасники опитування отримують бали або гроші на свій віртуальний рахунок, які можна перерахувати на рахунок телефону або конвертувати в подарунковий сертифікат інтернет-магазину.

Інструкція:
1. Для того, щоб знайти портали які проводять онлайн анкетування, наберіть словосполучення «інтернет опитування» в пошуковому рядку свого браузера. Таких сайтів виявиться дуже багато. Крім того, дуже часто в інтернеті зустрічаються рекламні оголошення та запрошення до участі в анкетуванні, не пропускайте і їх. Почитайте відгуки про кожне, відберіть з десяток і починайте реєстрацію.

2. При реєстрації краще вказувати свої реальні дані, але, якщо там не потрібно вказувати точну поштову адресу, то краще, якщо ви хочете заробити грошей на опитуваннях, вказати в якості міста проживання небудь великий місто - Москву, Петербург, Ростов-на-Дону, таким учасникам анкети розсилаються набагато частіше.

3. Заповніть свій профіль, Де докладно вкажіть всі ті відомості, які стосуються ваших особистих захоплень, стану здоров'я, способу життя, наявності дітей, машини і побутової електроніки. Це дозволить організаторам відсилати вам саме ті питання, для яких ви є цільовою аудиторією.

4. Якщо на сайті передбачена можливість виведення зароблених грошей на електронний гаманець, то заведіть його в тій системі електронних платежів, яка діє для даного порталу. Якщо компанія пропонує перераховувати вам гроші на рахунок мобільного телефону, то вкажіть в реквізитах його номер. На деяких сайтах пропонується конвертація балів в подарункові сертифікати інтернет-магазину OZON, де завжди можна купити на них якісь цікаві книги, диски та ігри....

Відповідь на запитання: Як заробити грошей на опитуваннях