Як заробити на аукціонах

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Одним з перспективних і тільки ще розвиваються видів заробітку в мережі експерти вважають організацію електронного аукціону, що дозволяє проводити торги в режимі онлайн. Враховуючи, що в російськомовному інтернеті майданчиків для аукціонних торгів існує поки небагато, цей вид бізнесу можна назвати вельми багатообіцяючим для підприємця. Тим більше що створення аукціону в електронній формі не потребує значних вкладень.

Вам знадобиться:
1. Технічне рішення (движок) для електронного аукціону 2. «Гаманець» в одній з платіжних систем, можливо додаткову угоду з цією системою 3. Розрахунковий рахунок у банку 4. Договір з кур'єрською службою (для продажу власних товарів)

Інструкція:
1. Виберіть одну з двох можливих форм організації інтернет-аукціону - візьмете ви на себе тільки роль посередника між продавцями і торгуються покупцями, або будете продавати товар самі. У першому випадку дохід ваш складається з відсотків, Отриманих з кожної укладеної на вашому майданчику угоди або з плати, яку будуть вносити продавці, щоб виставити товар на вашому електронному аукціоні. У другому випадку ваша система - це той же самий інтернет-магазин, тільки покупці будуть боротися за право купити той чи інший товар і включатися в систему торгів.

2. Зверніться в професійну веб-студію і замовте розробку движка для свого інтернет-аукціону. Стандартні способи створення сайтів тут не підійдуть, проведення електронних торгів вимагає оригінального рішення, виконаного програмістами-професіоналами. Про те, як важлива технічна складова в інтернет-торгівлі, спеціально пояснювати не треба, різні збої - серйозний фактор ризику в будь-якому «електронному» бізнесі.

3. Виберіть платіжну систему, через яку покупці (або ж продавці) будуть оплачувати товари (посередницькі послуги) на вашому аукціоні. Якщо ви надаєте майданчик іншим, використовувати для оплати найзручніше електронні способи розрахунку (Web Money, Яндекс-гроші та подібні їм). Якщо ж ви продаєте товари самі, то варіантів може бути багато (розрахунковий рахунок в Банці, Поштовий переказ, готівкою кур'єру), тут принципи організації оплати ті ж самі, що і в будь-якому інтернет-магазині.

4. Продумайте спосіб доставки товарів покупцям, виграє той чи інший лот. Варіантів може бути кілька, серед яких - послуги пошти, приватної кур'єрської служби або власні кур'єри, які отримують заробітну плату. Якщо ви плануєте стати власником відкритого електронного аукціону, то всі питання, пов'язані з доставкою, продавці і покупці будуть вирішувати між собою самі....

Відповідь на запитання: Як заробити на аукціонах